Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, szoktatok otthon...

Kamaszok, szoktatok otthon házimunkát végezni? Mit?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megterítek, leszedem az asztalt, tetőteret porszívózom, ha anyu elutazik, én főzök. Néha a fürdőszobákat is én takarítom, mosogatok ha tele van a mosogatógép, kiteregetek, ilyenek. Nyáron meg egész ház, ha anyunak nincs ideje, nekem úgyis van rá időm. 15/L
2013. jan. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

porszívózás,törölgetés,mosogatás,leviszem a szemetet..

16/L

2013. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, nekem anyám htb meg takarítónőnk is van, de azért ki szoktam rámolni a mosogatógépet, tisztítani a szárítógépet, kivinni a szelektívet, rendet rakni, beágyazni, ilyenek.
2013. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még a sütésben is segítek anyunak. Mi mindig együtt főzünk vasárnap, de néha hétköznap este is együtt pusmogunk a konyhában. A tesóm is lány, meg én is, és főzés közben, beszéljük meg a napi dolgokat. Én szeretek mosogatni, tesóm törölget, és elrakja az edényeket. Burgonyát, zöldséget hámozok, diót darálok,a mákot ízesítem,krémet kavarunk. Mi ezt nagyon élvezzük, és amikor anyu nincs otthon, akkor is tisztán tartjuk a konyhát. Néha egy palacsintát is összedobunk.7-8adikos lányok vagyunk,nyáron még a kertben is segítünk, mert anyuval lehetünk. Ő olyan mint a barátnőnk, mindenről lehet beszélgetni vele.
2013. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kerti munkák, idebent meg a szobámban természetesen összetakarítok meg, így, hogy most hónapokig nem lesz itthon ismét tesóm az egész szintet én tartom majd rendben.
2013. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én csinálom az ünnepi ebédeket,kiterítem a ruhákat,semmi mást nem csinálok,mert lusta vagyok.

13/L bár lehet ,hogy még nem vagyok kamasz...

2013. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 torii válasza:

hát el hozom a húgom a suliból pakolok mosok néha főzök(igen tudok) el altatom a húgit ruhát fel rakom a szárogatóra utána délután bárhová mehetek

13/l

2013. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!