Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párotok/férjetek milyen...

Párotok/férjetek milyen házimunkát végez otthon? És mi az, amit mindig ő csinál, csak az ő feladata?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 16:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Férjem minden házimunkát elvégez.Talán az egyetlen amit rendszerint ő csinál az a szemét kivitele! A többiben osztozunk!
2011. jan. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

fürdőszoba takaritás

kád sikálás

szemét levitel

matrac forditás - 10 kilós még forgatni kell-

függőny levétel és felrakás


ezek a feladatai.

ezen kivül néha felporszivózik elmosogat megfürdeti a gyereket a haját megszáritja. ilyesmik.

2011. jan. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

szemét levitel, esti mosogatás, gyerekfürdetés.


És a nagyobbik gyereknek is ő mond mesét este.


Ezen kívül is bármit megcsinál, ha kérem.

2011. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Porszívózás, ágyberakás, kisgyerek pisis pelusának kicserélése (kakisat nem igazán), öltöztetés,néha főz, ja és a mosógépbe is be tud pakolni . Állandó feladata nincs igazából, azt teszi , amire megkérem.

2011. jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
a kérdés megítélését alapvetően meghatározza hogy kertes házról vagy lakásról beszélünk!! Nálunk kertes ház így: fűnyírás heti 3 óra, hólapátolás. bent: sokszor ő főz, vagy együtt. heti nagybevásárlás önállóan (nélkülem) hatékonyan és gyorsan. 2 gyermekünk esti fürdetés-öltöztetés-lefektetésében 50%-os részvétel, vagyis egyszerre "dolgozunk" én az egyiket ő a másikat. és kávéfőző vízkőtelenítés meg hasonlók. de fürdőtakarítás vagy mosás NEM.
2011. jan. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

fizeti a takarítónőt, aki hetente egyszer jön, és vasal is. ő ezzel többet segít, mintha ő csinálná (abban kétlem, hogy lenne köszönet :P:D) a napi takarítást, főzést stb én csinálom, de ez számomra nem megterhelő, sőt, az egész napi irodai ücsörgés után kifejezetten kikapcsol.


[link]

2011. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
17:12-es vagyok, azt kifelejtettem, hogy a "külső körlet" teljesen az övé (metszés, fűnyírás, télen hólapátolás stb.)
2011. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Jó kérdés! Általában este 7-8ra ér haza, így az esti fürdetés az övé.

Ha véletlen itthon van, én meg elmegyek valahova, elmosogat mire visszaérek, vagy ha megkérem fölporszívóz. De mivel alig van itthon elég ritka, de akkor viszont szó nélkül megcsinálja.

Fűnyírást is időnként ha itthon van vasárnap.

Szóval állandó munkája a gyerekfürdetés, ennyi. A többi szerencsén múlik, hogy mikor van itthon. Viszont akkor minden zokszó nélkül megcsinál bármit, nem válogat. volt hogy kivasalta az ingét is. Csak ugye ez ritka.

2011. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmit. Még a szemetet is én cipelem le.
2011. jan. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Mi tanyán lakunk,egy főút mellett.Mivel az én házam,így én laktam benne hamarabb,kicsit fura volt rászokni,hogy már segítségem is van.

Kint nincs nagyon munka,kivéve a fű locsolása nyáron.A nyírást traktor csinálja,mert nagyon nagy a kert,6 ezer négyzetméter,bekerítve.

Párom a csirkéknek ad reggel(én hajnalban elmegyek dolgozni,ő 6 órában dolgozik)

Meg minden "benti" munkát meg tud csinálni.Bepakolja a mosógépet,mosogatógépet vagy épp elmosogat,por töröl,főz,takarít,ágyneműt cserél,bármi.Gyerkőcöt elviszi az oviba,ilyenek.

A függöny csere az enyém és az ablakpucolás,de azt nem kell sűrű.Főzni csak a pihenőnapjaimon szoktam,akkor van időm,meg akkor a gyerekért is együtt megyünk.

Havat lapátolni nem szoktunk,ahol kell letapossuk,a többi nem érdekes. :-)

Az "extra" munkákat ketten csináljuk(festés ilyesmi) bár őszintén ezeket egyedül jobban szeretem. De örülök,hogy segít!

2011. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!