Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A szüleim gazdagabbak az...

A szüleim gazdagabbak az átlagnál, ezért sokan piszkálnak a suliban. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

rengeteg piszkálódást kapok, hogy apuci anyuci elkényeztetett csitrije, mert mindent megkapok amit szeretnék.. persze azt egyikőjük sem tudja megérteni, hogy ovis korom óta szinte minden nap egyedül vagyok itthon reggeltől késő délutánig.. sajnos a szüleim sem, hogy nem ajándékok kellenek, hanem nevelés:( olyan rossz egyedül.. testvérem sincs.. aztán pedig négy mondatot váltok velük, hogy mivolt a suliban, mit csináltam ma, mikor megyek lefeküdni és miért számítógépezek... anyukám mindig azt mondja, hogy ne szégyelljem a családi hátterem, mert sokan örülnének ha ennyi mindenük meglenne, és ők keményen dolgoztak családi támogatás nélkül hogy idáig eljuthassanak..

engem mégis rosszul érint, hogy ez miatt piszkálnak:( mit tehetnék?


2009. aug. 29. 21:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Irigyek rád. Sajnos nálam is ez volt viszont azért sokan szerettek és ők nem bántottak soha. Neked be kell bizonyítanod, hogy pénz ide vagy oda tök jó fej vagy és normális, kedves, aranyos, vicces, segítőkész stb... De eltelik pár év és megoldódik magától. Csak vigyázz nehogy kihasználjanak. Legőszintébbek a gyerekkori illetve a kisiskolás kori barátságok. Azokban még nincs érdek. Persze utána is szövődnek értékes kapcsolatok csak picit oda kell figyelni. Segíts ahol tudsz véletlenől se hagyd, hogy kihasználjanak.

28/L :)

2009. szept. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

mi se adjuk be sose a kérdőiveken a keresetet^_-


Szerencsére én magammal "egykategóriájuakkal" járok suliba. De ha legközelebb beszólnak mondd azt hogy örülnél te ilyen helyzetnek meg ilyesmi. Hogy szálljon magába és gondolja végig hogy full irigy és ne foglalkozzon már állandóan másokkal.

2009. okt. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!