Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, ha érdekelnek az...

Normális, ha érdekelnek az alkohol és drog prevenciók?

Figyelt kérdés
19l

2013. jan. 16. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

normalis

engem is erdekel a tudatmodosito szer tema, de sosem szerettem a drogprevenciokat - bar csak sulis drogprevencion voltam, de az annyi hazugsagbol all, hogy felelmetes. borzalmas, amiket elmondanak. olyanokat mondtak, hogy valaki egy gramm fuert megolte a lakotarsat, hogy aztan INSTRAVENASAN BELOHESSE MAGAT! :D es nem hallottam felre, ezt tenyleg marijuanara mondtak. meg ezer ilyen kamut mondtak, hogy pl heroint FOKENT cigiben szivjak el, meg hogy az lsd olyan brutalis fuggoseget okoz, hogy abba pusztulsz bele... szoval ezeknek a drogprevencioknak nem lehet semmit elhinni, hazugsag az egesz. nem csak a drogoktol riaszt vissza, de a fejedbe ultetik, hogy egy drogos ember (mindegy mit hasznal, meg milyen ember) nem is ember, egesznap csak lop, megeroszakol noket, gyilkol stb... szoval nem vagyok hive a felretajekoztatasnak.

2013. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A cigit tényleg belemártják heroinba.
2013. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
VAgy az a kokó ? na mindegy :D
2013. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kötve hiszem, hogy majd 800 ft/doboz/19 darab áron heroinba áztatott cigiket kapok a boltba... a kokain meg még drágább. :D áááá vicc
2013. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tény hogy a drogprevenciónak nem elsősorban a tények közlése a célja, hanem a fiatalok lebeszélése a drogokról.
2013. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az első válaszolóval, én is hallottam már olyanokat, hogy legszívesebben valami erős kábítót kerestem volna gyorsan :D Undorító agymosás sokszor, semmi köze a valósághoz.
2013. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A végét mártják bele csak, nem az egészet.......
2013. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel a heroin alapjába véve szilárd halmazállapotú (rögös, ha szétzúzod, poros), ezért nem fontos vízzel vegyíteni, simán beleszórhatod cigarettába is. Ugyanígy tehetsz a kokainnal, crack-el, speed-el, hasissal és bármi mással, ami szilárd halmazállapotú. Hallottam már olyanról is, aki nyugtatót porított össze, és tette bele cigibe. Ennek egy "hátránya" van: égés közben a hatóanyag körülbelül 60-70%-a elvész, nem jut a szervezetedbe, ezért a hatás jóval kisebb lesz.
2013. jan. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!