Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért szégyelli a félévijét a...

Miért szégyelli a félévijét a gyerekem?

Figyelt kérdés
4,8-as átlaga lett, de mintha úgy venném észre, hogy zavarja, hogy jó tanuló. Felhívtam édesanyámat, hogy elmondjam neki, erre rámszólt, hogy ne mondjam már mindenkinek, nem nagy szám. El vagyok tévedve, vagy ennyire nem számít jónak, hogy tanul?
2013. jan. 18. 17:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
mert tényleg nem nagy szám szerintem, mert sehol sem azt fogják nézni milyenek a jegyei, max ha továbbtanul
2013. jan. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%

Nem, inkább édesanyád van eltévedve, sértés nélkül. Neki még a full 5-ös bizonyítvány is futottak még kategória?

Érdekes. Én esküszöm még a tévében is bemondatnám, hogy az én gyerekemnek (ha lenne) ekkora lett az átlaga, hadd tudja meg mindenki. És lesz*rnám ki mit gondol.

2013. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

2-.es szövegértés!!

a gyerek mondta, hogy nem nagy szám

2013. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Valszeg az osztályban kellemetlen neki, hogy ilyen kis eminens, gyakran kiközösítik az iylen gyerekeket.
2013. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A megye legjobb gimijében tanul, szóval nem hiszem
2013. jan. 18. 17:57
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Hányadikos?

Sajna nem mindenhol menő tanulni.

Nálunk általánosban osztályelső voltam, és mindig volt bennem valami kettősség, egyrészt (bevallom őszintén) jó érzés volt a legjobbnak lenni, de ezzel együtt járt az örökös stréberezés, cukkolás, stb, pedig nyitott voltam, társaságkedvelő, nem volt velem semmi baj, de ezzel rengeteget piszkáltak.

Most bekerültem egy jó erős gimibe, és most, félévkor rendesen égett a képem, hogy csak 4,8 az átlagom, és nem vagyok kitűnő. Ez a közösségtől függ, hogy hol mit tartanak normálisnak. Örülök, hogy nálunk azt, ha valaki tanul.

2013. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
9.-es, nem hiszem, hogy piszkálnák miatta, mert ő is erős gimnáziumba jár, így itt mindenki jól tanul. Általánosban se volt kitűnő, 4,5-4,7 között voltak a jegyei, így nem hiszem, hogy azt szégyellné, hogy nem kitűnő. Csak nem tudok rájönni, hogy mi a baj.
2013. jan. 18. 18:05
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Ha nekem lett vna ilyen az átlagom anyám kb a rádióba is bemondaná megjegyzem nekem 3,4volt szóval :) lehet hogy tényleg ciki tanulni vagy nem tudom ha nem akarja ne erőltesd

16/l

2013. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Kamasz, idegesíti,hogy dicsekedsz. Nem a jegyeit szégyenli,de nem is téged mielőtt valaki rám fogná,hogy ilyet állítok. Hagyd rá és egy picit fogd vissza magad. Én is falra tudok mászni tőle ha ezt csinálják a szüleim.
2013. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Lehet azért, ,mert erős a gimi, és sokan vannak, akik kitűnőek és nem érzi igazinak a sikert.

Én kérdeztem, hogy hányadikos, és én is úgy voltam vele, hogy 4,8, hát jó...

2013. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!