Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért szégyelli a félévijét a...

Miért szégyelli a félévijét a gyerekem?

Figyelt kérdés
4,8-as átlaga lett, de mintha úgy venném észre, hogy zavarja, hogy jó tanuló. Felhívtam édesanyámat, hogy elmondjam neki, erre rámszólt, hogy ne mondjam már mindenkinek, nem nagy szám. El vagyok tévedve, vagy ennyire nem számít jónak, hogy tanul?
2013. jan. 18. 17:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
29%
Én pl utálom az ilyen gyereket aki azzal dicsekszik mindig hogy 4.9 meg 5 átlaga lett mivel ez már nem tudás hanem stréberség kérdése én mindenből 5-ös vagyok ami számít de többi tantárgy nem érdekel nem fogom csak azért tanulni hogy mindenből 5ös legyek mert semmire se jó csak jól mutat ennyi.
2013. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl szerény ehhez, és nem akarja villogtatni az eredményeit. Mert nem erről ismerszik meg egy jó ember. A másik oldalon pedig egy gyermekére büszke édesanya van. Tinikorban természetes, hogy nem értenek egyet egymással :) Nem szégyenli, csak nem akarja mutogatni. Zárkózott.
2013. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 B25 ***** válasza:
41%

Talán strébernek csúfolják.

A világ már a feje tetejére állt. Már semmi sem jó ami régen jó és ami eddig rossz volt az most már menő.

2013. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
9%
..és ez a te lányod ugyanazt az érettségit fogja letenni,mint mi,aki sima egészségügyi szakközépbe járunk..megáll az eszem.Itt is van,akinek kijön a 4.8-as átlag,mégsem szégyelli.. hát agyam eldobom mikvannak.
2013. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

9-es válaszolóval értek egyet.

Nem szégyenli a jegyeit, nem is hiszem, hogy emiatt bárki is piszkálná vagy kiközösítené, de kamaszról van szó (gondolom) és ez válasz is a kérdésre. Kisiskolában más a helyzet, ott a gyerek büszke arra, ha az anyja mindenkinek dicsekszik vele, de ez kamaszkorban zavarhatja. Ettől még valószínűleg ő is örül neki, de ebben a korban zavarja, ha az anyja ezzel fölhív másokat. Emlékszem, mikor kamasz voltam szerettem sütni, mikor vendégek jöttek én sütöttem mindent. Anya persze többször is elmondta, hogy ezt bizony az ő nagylánya sütötte. Értettem én, hogy büszke rám és jól is esett, de én is zavarban éreztem magam tőle és mondtam, hogy nem nagy dolog, ne mondogassa ezt.

2013. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha egyetemre jár, és akkor is 4.8as átlaga lesz, akkor majd dicsekedhetsz vele. A mostani középiskolák és gimnáziumok oktatása, eléggé nevetséges. Bekötött szemmel és félgőzzel is kihozom az erős 4-est. Olyan gyenge tanulást követelnek a diákoktól, hogy erre igazán nem kell büszke lenni. Ha a gyerek odafigyel és nem bulizik minden héten, simán meg van a 3-as.
2013. jan. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!