Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miert van az hogyha rairok...

Miert van az hogyha rairok 1pasira neten mindig jol elbeszelgetunk o viszont sose ir nekem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű azért mert kedvel, de nem akar semmit tőled.Hidd el nekem én is megjártam!Ha én nem kezdeményeztem a beszélgetést akkor eszébe sem jutottam.Nem kevés idő kellett h túl tegyem magam rajta.:/
2013. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne "írj rá", ne kezdeményezz, ha akar valamit, majd keres!Női büszkeség;)
2013. jan. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nemreg lefekudtem vele. De mindig csak akkor beszellunk ha en irok neki.
2013. jan. 30. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalka vagy és naiv. A férfiak nem így működnek. Egy nőnek másképpen kell "kelletnie" magát, sokkal nőiesebb módszerekkel. Ne udvarolj neki, ne menj utána, ne írj rá és legfőképpen csak akkor feküdj le vele, ha már a markodban van. Egy fiú, férfi nem vonzódik az olyan nőkhöz, akik túl könnyen kaphatóak, nem kell értük küzdeni. Ezt nem mondta anyukád? Lehet, hogy mást mondanak, de legbelül nem így működnek.
2013. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hat en ilyen teren szivok mert velem pont forditva van. :/ egy normalis lanyt nem talaltam meg aki meg megis az az valami gyokerrel jar :/

De am jah kicsit ovatosabban kellene ismerkedned

2013. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!