Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok, milyen véleményen...

Lányok, milyen véleményen vagytok az alacsony fiúkkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Észrevett már pár lány, de mind azt mondták, hogy túl alacsony vagyok.. Környezetemben átlagosan fél fejjel vagyok kisebb minden fiúnál, szinte csak 180 fölöttieket látok, még az osztályomban is.

Én vagyok ennyire alacsony, vagy a körülöttem lévők ennyire magasak?

Én csak 170 cm vagyok.

16/F



2013. febr. 3. 18:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%
még egy példa: Tom Cruise is 170cm mégsem hiszem, hogy lenne olyan, aki ne fogadná el ha az övé lehetne :))
2013. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

hát, nekem az számít hogy velem egymagas de inkább magasabb legyen, mert egy nálam alacsonyabb fiúval (ha járnék) nagyon hülyén néze ki, meg egy óriási tramplinak érezném magam, meg szerintem elég gáz.. 180 cm vagyok. :D

15L

2013. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%

172 centis vagyok, most hogy így belegondolok, valahogy mindig nálam magasabb pasijaim voltak.

Viszont: sok az alacsony lány, náluk még így is jóval magasabb lehetsz, meg aztán ki tudja mennyit nősz még. :)

2013. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%
Én is jobban szeretem, ha a fiú magsabb nálam, de az se zavarna nagyon, ha alacsonyabb.
2013. febr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
85%

ezen ne parázz...igazából szerintem tök mindegy milyen magas egy fiú...most komolyan nem azért mondom ,mert azt mondják nem a külső számít, mert szerintem igen is számít....csak mindenkinek más külső....:) én is csak olyan fiúval járnék ,aki nekem tetszik, de az nem feltétlenül jelenti ,hogy másnak is tetszik...na a meg magasság meg aztán tényleg tökmindegy ha helyes vagy....és 164 cm vagyok hozzám képest ez tök magas.... ja és az alacsony pasik helyesek..:)

16L

2013. febr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
81%
Az,hogy sok van belőlük,és nem tudok mit kezdeni velük. 174cm vagyok,nálam kb fél fej magasságkülönbség -a pasi javára-a minimum.De láttam már olyan párt is,ahol a sràc 200cm volt,a csaj meg kb.155.. Keress alacsony lányokat:)
2013. febr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
83%
Én 173 cm vagyok de nem zavarna ha egy olyan fiú aki tetszik pár cm-rel kisebb,de ha már 160 között van akkor az elég ciki szerintem!:/
2013. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
25%
Már ne haragudj de 16 évesen mi a francnak sír a szád.. simán növésben vagy még a 180 cm sem kizárt. Én 25 évesen vagyok 170 cm, na látod ez a szívás. A nők nagy része magasság és magassarkú imádó, ezt kell elfogadni, ha már nem nősz tovább. Sajnos a nők ekkorák, mint én, és így simán átnéznek rajtad, nem tisztelnek. De az még rosszabb, ha ezen agyalsz, mert egyszerűen nincs értelme.
2013. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
73%

Négy éve belezúgtam egybe és azóta se tudom kiheverni.(Mellesleg akár te is lehetnél, mert 16 éves és kb. 170 centi lehet. Szívás, hogy én 176 vagyok.)

15/L

2013. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Akit szeretünk, azt úgy is szépnek, tökéletesnek látjuk. Kérdező, ha téged egy lány igazán szeret, akkor nem problémázik olyanokon, mint a magasságod.
2013. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!