Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Vissza akarom...

Mit csináljak? Vissza akarom kapni a legjobb barátomat!

Figyelt kérdés

Van egy srác (legyen Cs.:) )akivel már amióta suliba járunk ( tehát első osztály óta:)) ) nagyon jó barátok voltunk. Cs. volt a legjobb fiúbarátom, és ez tényleg CSAK barátság volt mert ő nekem mindig olyan volt mint egy testvér és ő sem érzett többet. Vele mindent megbeszéltem, ő is elmondta a titkait, és nagyon megbíztam benne, nála aranyosabb és kedvesebb srácot nem nagyon ismerek. Az ő legjobb haverjával( ő meg legyen P.:D) is nagyon jóba voltam, az a srác is már rendesen "huginak" hívott meg stb.:D Mind a ketten az osztálytársaim, és ők az úgymond "legmenőbbek" a sulinkba. P az osztályunkban a "bandavezér" mindenki rá hallgat és ha valakit ő utál azt mindenki..:S Tavaly (szóval 7. osztályban) több rosszdolog is történt velem egyszerre, ami miatt nagyon magambafordultam és eltaszítottam mindenkit beleértve Cs-t és P-t is. P. egy idő után nagyon durván kezdett el bánni velem, lelkileg nagyon sokszor bántott, és Cs-t is nagyon befolyásolta. Ez volt tavaly évvégén. Most 8. osztályban már én is kezdtem a régi önmagam lenni, és mindkettő fiúval olyan "haveri" lett a kapcsolatom szoktunk együtt hülyülni, de ennyi. Közben a legjobb barátnőm elmesélte hogy egyszer amikor csak úgy beszélgettek Cs.vel , Cs. mondta neki, hogy hiányzom neki mint barát, és őneki még mindig nagyon jó barátja vagyok annak ellenére ami történt velünk hetedikben..Cs. tényleg nagyon rendes velem, és tudom róla hogy ha bármi lenne velem,bajba lennék még mindig zokszó nélkül rohanna segíteni. Sokszor láttam hogy ha rosszkedvem van a suliban,akkor gyakrabban néz felém, és látom rajta hogy segítene,de valamiért nem..Ő egyébként egy nagyon vidám srác,és volt most nemrég úgy egy-két hétig,hogy ő is folyton szomorú volt. Akartam neki segíteni vagy hogy legalább elmondja és tudja hogy mellette vagyok..Meg is akartam kérdezni hogy mi a baja..Suliban nem tudtam volna,mert mindig vannak emberek körülötte,ha pedig félrehívom, a többi fiú az értelmi szintjével rögtön "húúúúú"zni kezd...Gondoltam Facebookon ráírok akkor,ha már ott elkezdünk beszélgetni és elmondja mi van, úgy könnyebb lesz. De ott sem mertem. Én sem tudom miért. Igazából kicsit kételkedem benne hogy ő is újra azt akarná hogy barátok legyünk..Arra gondoltam még hogy a legjobb barátnőmet aki nagyon jóba van most Cs.vel megkérdezem hogy szerinte Cs. szeretné e megint ha úgy lennénk mint régen és ha igen akkor meg tényleg beszélek vele..P.vel is kibékülnék,de vele ilyen beszélgetésekkel nem lehet,mert ővele inkább csak hülyéskedni lehet, és nekem most amúgy is Cs. a legfontosabb,hogy legalább vele legyek úgy mint régen..

Egyébkén most vagyunk vagyunk 8.osok mindjárt végzünk..És nem akarok így elballagni,vissza akarom őt/őket kapni. De félek..Nemtudom hogy csináljam..Segítsetek légyszi:( 14/L


2013. ápr. 14. 23:18
 1/4 A kérdező kommentje:
(Bocsi hogy zavaros lett és kicsit talán értelmetlen de most több dolog miatt kivagyok borulva és nem tudok normálisan írni..)
2013. ápr. 14. 23:20
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, tudom, hogy nehéz, és rossz, de beszélj vele. Ez az egyetlen módja. Tisztáznotok kell mindent, szerezd vissza! :) Én szurkolok :)


16L

2013. ápr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele.:) Ne facebookon írj rá, személyesen kell megbeszélni a dolgokat. Ne foglalkozz a többi fiú "húúúúúúúú"-ásával.:)
2013. ápr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is beszélj vele.Ha tényleg ilyen jóban voltatok nagyon sokáig akkor egészen biztos vagyok benne hogy ő is hasonlóképpen érez.
2013. ápr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!