Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Félek a jövő évtől!?

Félek a jövő évtől!?

Figyelt kérdés

Jövőre új iskolába megyek (9.) felvettek,nagyon örülök neki,de attól parázok,hogy össz-vissz csak 3 fiú lesz az osztályban.A többi 30 kb csak lány lesz,engem is beleértve.Nem lesz sz*rkavarás ennyi lány között? :( segítsetek,vagy nyugtassatok meg :D Amúgy 8.-ban szinte csak fiúkkal barátkoztam...

Esetleg,ha van valaki ilyen helyzetben,leírhatná,hogy milyen! köszi

15/L


2013. ápr. 22. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én válaszolhatok, d nem biztos, hogy megnyugtat :D


12.-es vagy, 4. éve járok egy lány osztályba. 37-en kezdtünk, 3 fiúval, mára 25-en maradtunk szintén 3 fiúval.

Megy a sz.arkavarás, de szerintem mindenhol, ezt lehetetlen kikerülni. Nagyon függ az osztálytársaidtól. Lehet, hogy életed legjobb 4 éve vár rád.



De azért ne aggódj, el lehet lenni ennyi lány között is.

2013. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

hát. félhetsz is :D de ha már az elején benne leszel az erős magba, akkor annyira nem fognak körülötted keverni :)

mi 37en vagyunk, 4 fiúval és sok a szarkeverő p*csa :D de figyelj, az ilyeneket le kell szarni nem? :DD

15/L

2013. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 31 lánnyal kezdtem egy egészségügyis suliban 2010-ben.Az elejétől fogva mentek a sz_rkavarások,mennek a mai napig is,és végzős korunkig menni is fognak ezek a hülyeségek.17 éves vagyok,de van már pár lány,aki betöltötte a 18-at,mégis nagyon sokan gyerekesen,hitetlenül állnak az élethez.Tudod,amint az ember kikerül egy teljesen idegen környezetbe,az a fontos,hogy LEGYEN MEGFIGYELŐ státuszban.Tehát mikor először belépsz az osztályba az ajtón,jól nézz körül!Ekkor még nem sok minden fog kiderülni,de egypár következtetést levonhatsz.Látni fogod,hogy ki akar veled barátkozni és ki az,aki nem.Az első pár hétben mindenki mindenkivel beszélget,ritka ember lesz az,akivel majd nem beszélsz semmit sem.A legjobb stratégia az,ha rám hallgatsz,hogy ne mondj senkiről se jót,se rosszat!Tapasztald ki azt,hogy ki az,akiben megbízhatsz,de ez már hosszabb folyamat.Azért tudnod kell,hogy minden közösség más,ki tudja,hogy rád mi vár,lehet,hogy felszínes osztálytársaid lesznek..de lehet,hogy szuper lesz a 4 éved:D


17/L-akinek sz*r négy éve volt,és most tapasztalatból oszt tanácsot szívesen :D

2013. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
JAJ BOCSI,MÉG CSAK SZ.R HÁROM ÉVEM VOLT XDD
2013. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy nincs manapság egyenlő elosztású osztály. Mindenkinél a lányok vannak 80-90%-os többségben. Viszont nálunk 1 lány van 30 akárhány fiúra. Akárkivel beszéltem, senkinél sincs egyensúly középiskolában.
2013. ápr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A mi osztályunk akkor kivétel, majdnem egyenlő a nemek képviselőinek száma :)

Egyébként szarkavarás mindig is lesz, nálunk is vannak, egy-két csaj folyton csinálja a hülyeséget én pedig jót röhögök rajtuk a többiekkel :D

2013. ápr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21 lány, 10 fiú van nálunk...néha vannak szarkavarások..
2013. ápr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Basszus oda kéne járnom.:DD Nálunk 20 fiú 11 lány, én fiú vagyok, a lányok meg vannak egymás mellett, viszont ennyi fiú mellett megy a harc minden nőért. (A legrosszabb, hogy felettünk, és alattunk lévő évfolyamon is ez a helyzet.:S)


Amúgy legalább annyi emberből biztos lesz barátod is. Vagy haverkodj össze a srácokkal.:D


15/F

2013. ápr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hú,hát köszönöm mindenkinek ! :)

hát,majd lesz valami :D

2013. ápr. 23. 18:01
 10/12 A kérdező kommentje:
amúgy mindenki kap zöldet :))
2013. ápr. 23. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!