Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerinted miért kell a másikka...

Szerinted miért kell a másikkal foglalkozni?

Figyelt kérdés

Olvastam a napokban itt pár kérdést és hát őrület, hogy milyen válaszok érkeztek rá... Egyesek most tényleg ennyire unatkoznak, hogy belekösseneke a másik véleményébe vagy tényleg ennyire hülyék?

Ez most kb. olyan, hogy valaki folyékony mosószert valaki meg port használ a harmadik meg mosogatógépet és egymást szapulnák, h ki és miért azt alkalmazza amit.

Szörnyű.. Miért ilyen ez? Miért esik egyeseknek nehezére a TOLERANCIA, elfogadni, hogy létezik MÁS vélemény, tapasztalat az övével szemben??


2013. márc. 20. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én szememet is bökik a kötekedők... Egyre rosszabb lesz az ember...
2013. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van! Pont ezen gondolkodtam én is a napokban. Általában azért szeretek válaszolni, mert jó érzés, ha esetleg tudok segíteni. Viszont a kedves érintettek miatt már kezd elmenni a kedvem az egésztől. Néha úgy esnek az ember torkának egy eltérő vélemény, vagy szokás miatt, mintha ezek a dolgok vérre mennének. A kérdező is felnőtt ember, el tudja dönteni, hogy számára melyik válasz hasznos. A többi meg teljesen lényegtelen.

Viszont igen nehéz figyelmen kívül hagyni az arrogáns "hülyéket".

2013. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, én is ezért válaszolok, mert megosztom szívesen a tapasztalatomat, segítek. És mikor nekem esnek, azért mert én nem csinálom vagy csinálom akkor az elég dühítő, egyszerűen nem tudom megérteni, hogy miért nem lehet elfogadni, hogy mindenkinek lehet saját tapasztalata, véleménye. Nem tudok már elég hasonlatot felhozni.. most "menjek" valakinek azért, mert ő a vanilia fagyit szereti és nem a csokisat? :D annyira nevetséges. Nagyon örülnék, ha az olvassa, aki ilyen dili az kicsit magához kapna, kimenne a friss levegőre sétálni és életszerűen tudna utána gondolkodni!
2013. márc. 20. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!