Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok erről? Hogyan...

Mit gondoltok erről? Hogyan kezelnétek a helyzetet?

Figyelt kérdés
Ugyanabba a gimnáziumba jelentkeztünk a barátaimmal, és külön kértük, hogy egy osztályba kerüljünk. Most kaptuk meg a felvételis leveleket, és az a helyzet, hogy a társaságból 3 ember az egyik osztályban van, a többi 5 pedig a másik osztályban, köztük a legjobb barátnőm is. Az új osztálytársaimat még nem ismerem, és a baráti körből a két emberrel, akivel oszt.társak vagyunk inkább csak haveri a kapcsolat. Elég rosszul érzem magam, mert nem kerültem egy osztályba a legjobb barátnőmmel, és azért is, mert ő a társaság nagyobbik részével van. Nekik tök jó, együtt lesznek minden órán, én meg mehetek hozzájuk szünetekben. Emiatt nyilván nem szakad meg 8 évnyi barátság, de nagyon rosszul érint, hogy így alakult. Mit kéne tennem? Hogyan fogadjam el?

2013. máj. 1. 20:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ahogy vele elsőben jó barátok lettetek,úgy most kilencedikben is lesz valaki,akivel ilyen jóban leszel. én mindkét legjobb bnőmtől külön osztályba kerültem és netuddmeg,milyen szoros barátság,mégis szinte örülünk,hogy nem fojtjuk meg egymást majd. nameg ismerkedni is hamarabb kezdesz,ha nincs ott veled.
2013. máj. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Az sosem jó, ha ugyanazokkal jársz gimibe, mint általánosba.

Én is így voltam tavaly, totál idegen volt mindenki, most meg tök pozitív, hogy két osztálynyi ismeretségem is van, az újak, meg a régiek.

2013. máj. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos választ! Reggelre kicsit lenyugodtam, egy éjszakányi agyalás után, majd harmadik órában bejött az igazgató helyettes és megbeszéltük, hogy kinek mi baja a mostani állással. Én meg már épp beletörődtem, és mégis átkerültem a másik osztályba. Szóval a probléma megoldódott.
2013. máj. 2. 19:13
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez volt tavaly, a barátnőmmel KÜLÖN KÉRTÜK, és mégsem raktak egy osztályba minket, és amikor megismertem az új osztálytársaimat akkor ők is elmondták, hogy külön kérték, de mégsem rakták őket egy osztályba, lehet hogy ez direkt van így. De annyira nem bánom már, mert nagyon sok új barátra tettem szert és a barátnőmmel sem 'szakadt meg a kapcsolat' :)))
2013. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!