Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, hogy jobban...

Mit tegyek, hogy jobban kedveljenek az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Sportos ruhákba járok. (csőnadrág, póló, és tornacsuka, vagy sima cipő)11 éves vagyok, most leszek hatodikos.Jól tanulok, bár tesiből rém béna vagyok.A menők közé általában a gazdagok tartoznak, én meg egyáltalán nem vagyok gazdag.Valaki DC cipőben járkál, és jönnek a csodálói, hogy hú, de menő, a DC a legjobb.A barátnőmben nem bízok, mivel nem szólt hozzám egy csomó ideig, csak a többiekkel dumált.Elég csendes és visszahúzódó vagyok, nem szeretek annyira társaságban lenni, de azért jó lenne egy barátnő, akivel jót dumálhatok.És több időt szeretnék fordítani a tanulásra, és nem érdekel, ha stréber leszek.:P Azért valahol mégis arra vágyok, hogy a menők közé tartozzak.Az egyik barátnőm leszól, ha valami hülyeséget mondok, ha hangosabban beszélek (de szerintem az nem is hangos), akkor elkezdi hogy ne ordítsak.Na, az ilyenből van elegem.Engem ne nézzen le olyan, aki tesiből, rajzból, technikából meg énekből tud csak ötös lenni.És mindenki Twilight fan, ha pl. mesélek valamit a HP - ról, akkor elkezdik, hogy a HP szar, én a Twilightot szeretem.Én is szeretem, de el is olvastam két nap alatt az első részét, ők meg csak filmbe látták.Ha leszólom a fészbukot, meg a "w" betűt meg a "cejetlek ciica" meg a "dehogyis te szebb vagy nálam" dolgot, én vagyok a hülye.Azt menő, ha hármas tanuló, de gazdag, de aki jó tanuló, de szegényebb, az elmehet a halál f@szára.A menők közül van aki kedves velem, de a legtöbbjük tudomást se vesz rólam.Arra gondoltam, hogy majd barátkozok a b - sekkel, akikkel össze leszünk vonva.Tippek, ötletek, hogy jobban kedveljenek?
2012. aug. 5. 18:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Te csak maradj olyan,amilyen vagy.Ne akarj egyik majomra sem hasonlítani.
2012. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Okéé.:) Talán azt fogom csinálni, hogy kedvesebb leszek, meg ilyesmi, de nem fogok nyalizni, büszkeségem még van.:D
2012. aug. 5. 18:34
 3/22 anonim ***** válasza:
Kell is,hogy legyen! :) Csakis magadnak kell megfelelned és azoknak akiket te érdemesnek tartasz rá.De akik a fenti okok miatt nem kedvelnek azok szellemi fogyatékosok és nem érdemlik meg. :)
2012. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Először az a fontos, hogy legyen 1 barátod. Lehet csak egy haver is. Kezdj el vele dumálni és poénkodni. Hidd el hogy a "menők" is egy idő után csatlakozni fognak hozzátok. Aztán már te is menő leszel. És a többi majd jön.
2012. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
egyszeru: légy onmagad,abban vagy a legjobb,ne akarj más lenni,mert akkor csak becsapsz másokat és ezért nem fognak szeretni
2012. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Osztálykirándulásra együtt mentünk a b- sekkel.Az a szomorú, hogy a barátnőim nem is szórakoztak velem, nem hülyéskedtünk, de a b - s lányokkal nagyon jól elvoltunk.1 órakor, mikor mindenki aludt, popcornot ettünk, röhögcséltünk, és ők nem lekezelően néztek rám, hanem úgy, mint egy jó barátra.Az 'a' osztályból (ahová én járok) a barátnőim csak egymással voltak.Amúgy a barátnőm (Viki) leszólta a gyakorikérdések.hu - t, mert mindig azzal jövök, meg csomót lógok rajta.Ha én leszólóm a fészbukot, hogy sajnáltatjátok magatokat ezzel, hogy "jáj, én nem is vagyok szép, csat te utánad gyönyörűségem, imádlak♥♥♥♥:)))", akkor idióta vagyok, meg az mondják, hogy a suliból egyedül én nem szeretem a facet. Akkor minek tesznek fel képet, ha rondák? Na, majd felmegyek facera, és megmondom, ha ti rondának tartjátok magatokat, akkor azok is vagytok.Ennyi.:P Fogadjunk, hogy ha felraknék egy csücsörítős, szemöldökhúzogató képet magamról, jönne 50 lájk.Ha csak egy sima képet, amin mosolygok, 2 lájk.Kb. Nem dicsekvésből mondom, de elmondhatom, hogy az osztályban nekem elég érett gondolkodásom van, nem kezdek el minden felnőttes dolgon (csókolózik egy pár, vagy fogják egymás kezét) vihogni.Köszönöm a tanácsokat, megfogadom, és kedves leszek mindenkivel.:) A "barátnőim" pedig még visszakapják, azt amit velem csináltak.Nem vagyok egy játékbaba, amivel játszhatnak.Egyszer kellek, máskor nem.Velük szemben nagyképű leszek, ahogy ők voltak velem.
2012. aug. 6. 10:28
 7/22 anonim ***** válasza:
Szia!Én is épp ugyaníígy vagyok!Csak 13 vagyok és 7.-es leszek! Én se értem mi olyan nagy cucc a facebookon.Nekem nincs is.(csak nekem az egész osztályban:S).Engem se bír senki mert jól tanulok és ezért állítólag "stréber" vagyok!De olyan nehéz nem foglalkozni mások véleményével?Ugye?Nekem legalább is nagyon:S.Nálunk is elég nagy menő a face de nem regisztálok minek?- azért hogy ott is engem cseszegessenek?Amugy az eggyel kisebbekkel is próbálok barátkozni de ahogy meglátják hogy én egy osztályon kívülivel beszélgetek egyből odajön egy osztálytárs és megszüntetei a dumálást, majd elhívja és elmondja mekkora hülye vagyok...Együtt tudok érezni veled!Ha gondolod írhatsz privátot!:))
2012. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
előző vagyok:azt elfelejtettem hogy nekem van egy DC cipőm de turkálóból.
2012. aug. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem baj, ha jó cuccaid vannak, de én nem fogom a nyálamat csorgatni egy cipőért :). Itt is elég stréberek és sznobok vannak, egy négyesért már halál sértődött arcot vágnak.Persze én se mindig örülök neki, de azért nem fogok szívrohamot kapni.Leszarom és kész.:) Meg aki 2 cm vastag testtel rendelkezik, az elkezd nyávogni, hogy jajj, dehogy, nincs jó alakom, nézd már, itt van egy kis háj.Ilyenkor a szememet forgatom, hogy hogy lehet valaki ennyire ostoba? Facebookon elég hülyán beszélt velem egy lány, és azt írtam: Attól, hogy ilyen stílusban beszélsz velem, nem leszel menő.Ő elkezdi: Te hülye vagy? Nem vagy normális. Elég népszerű a "dikk" szó, de ettől nem lesznek jobb emberek, hogy ilyen hülyén beszélnek.Ezért is vagyok különc az osztályban, én ugyan nem követem a "sajnáltassuk magunkat, miközben megjátszuk magunkat és minden mondat végére dikk szót mondunk, de nem tudjuk, hogy igazából ez a szó mit is jelent." életmódot.Az is idegesít, és ez miatt is kkülönc vagyok, hogy elegem van a köszcsy, lávcsy, puszcsy szavakból.A köszönöm, a szeretlek (és nem cejetleek), és a puszi szó nem ismert? A HP miatt is különc lennék. Ha nem értek egyet valakivel, és nekem van igazam, az nem baj, mert mindig a menőknek van igazuk.


13 éves lány!


Tényleg elég nehéz nem figyelni rájuk, de muszáj ezt megtenni, és leszarni őket.:/ Ez van.

2012. aug. 6. 18:22
 10/22 A kérdező kommentje:
És bocsánat a hosszú válaszokért, de végre valaki megért.
2012. aug. 6. 18:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!