Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen igénytelen a húgom?

Miért ilyen igénytelen a húgom?

Figyelt kérdés

Azt csinálja, hogy 2-3 napig is felvesz egy felsőt, (pedig van sok a szekrényében, minden napra lenne másik!) akárhogy be van ízzadva.. használ izzadásgátlót, de akkor is büdös. Félek hogy miatta fognak megbélyegezni engem is (egy osztálytársának a nővére az én osztálytársam, szóval leadják a drótot egymásnak. Mit tegyen hogy rászokjon a 'minden nap tiszta ruha' -elvre. (megértem ,hogy a farmer nem koszolódik el olyan hamar.. de a pólók igen, és ezt akárhogy mondom el neki nem érti meg. pedig 13 éves

Köszönöm a válaszokat előre is.


2013. máj. 6. 14:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondd neki, hogy büdös, meg ,hogy mások ez miatt róla beszélnek !
2013. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj vele, mondd el neki, hogy kellemetlen szaga van. Pólót minden nap vegyen tisztát, főleg ha büdös, ez alapvető higiénia. Ő nem érzi? Nem érdekli?
2013. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessetek, nézzétek át a szekrényét, válogassátok át a kedvenceket. Amit szeret, biztosan szívesebben felveszi, csak legyen neki szem előtt. Az én három gyermekem is minden nap másik ruhában van, még a 4 éves is tudja, hogy nem veszi fel 2 napig ugyanazt.
2013. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

de őt egyáltalán nem érdekli ez!

Most hajtogattam össze szépen minden pólóját, én mondtam is neki hogy bőven van minden napra másik, és ha egyet fel akar venni egy héten kétszer, akkor hétfőn felveszi, szól anyának kimossa és veheti fel megint.. (mert hétvégén szoktuk mosni a szennyest általában, de 1-2 darabot simán megoldunk kézzel..)

Hiába mondom neki hogy büdös nem érdekli.

mindig mondja anyának hogy neki ruha kell meg nincs mit felvenni,

(mert 1-2 pólót hord, de azt állandóan és természetes hogy így sokkal hamarabb elkopik) Nem tudom már mivel érveljek .. :/

2013. máj. 6. 15:03
 5/22 A kérdező kommentje:
lemaradt az első sor: mondtam neki már sokszor hogy büdös, de őt nem érdekli
2013. máj. 6. 15:03
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Anyukátok nem érzi a problémát? Esetleg ő tudna rá hatni.
2013. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szólj anyukádnak, talán ő tud rá hatni mert ez így tényleg igénytelen:( A társasági élete nem lesz jó ha mindig büdös.
2013. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem egy felsőt 2 nap egymás után felvenni igénytelenség,persze a pulcsi más kérdés,vagy a nadrág,még egy kisbabánál oké,mert nem koszolja össze ha nincs meleg bele sem izzad,de pláne egy kamaszodó 13 éves nagyon is beleizzad.

Szerintem beszélj anyukáddal is hátha Ő tud rá hatni.

2013. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%
36%os sokszor láttam már a válaszaid,eddig egy elkényeztetett,buta csitrinek gondoltalak,de látom igénytelen is vagy.
2013. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
7-es, az nem sznobság, ha minden napra új pólót veszel fel, csak pusztán nem vagy rohadt igénytelen. Nem tudom, szoktad-e szagolgatni magadat, de egy póló 1 nap után is olyan rohadt büdös tud lenni, főleg ebben az időben, hogy ölni lehetne vele.
2013. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!