Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen igénytelen a húgom?

Miért ilyen igénytelen a húgom?

Figyelt kérdés

Azt csinálja, hogy 2-3 napig is felvesz egy felsőt, (pedig van sok a szekrényében, minden napra lenne másik!) akárhogy be van ízzadva.. használ izzadásgátlót, de akkor is büdös. Félek hogy miatta fognak megbélyegezni engem is (egy osztálytársának a nővére az én osztálytársam, szóval leadják a drótot egymásnak. Mit tegyen hogy rászokjon a 'minden nap tiszta ruha' -elvre. (megértem ,hogy a farmer nem koszolódik el olyan hamar.. de a pólók igen, és ezt akárhogy mondom el neki nem érti meg. pedig 13 éves

Köszönöm a válaszokat előre is.


2013. máj. 6. 14:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A "nem engedi kimosni" mondatrész szöget ütött a fejembe. Nem lehet, hogy félti a ruháit a mosásból következő amortizáció miatt? Hogy hamarabb kinyúlik, kifakul, bolyhosodni kezd, a nyomott minta töredezni kezd, a díszek, csillámok, flitterek (ha ilyen pólókat hord) leáznak, leesnek, stb.

Mert ha ez a gond, akkor alacsonyabb fokon, kifordítva kell mosni, ha eddig nem így lett volna.

2013. máj. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Mendtalife válasza:
Szerintem csináljatok egy olyat hogy anyukáddal együtt leültök vele beszélni erről, elmagyarázni neki hogy ez miért rossz, még egy próbát mindenképp megér a beszélgetés ..próbáljatok vele valamilyen kompromisszumot kötni.. ha másnap más felsőt vesz fel akkor segítetek neki vmiben vagy akkor mehet el a bnőivel ..vagy a gépet akkor használhatja ha tiszta pólót fog felvenni iskolába. Lehet hogy hisztizni fog, de akkor hagyni kell had tombolja ki magát..majd lenyugszik. Nem szabad engedni neki, mert akkor az lesz benne hogy hisztivel mindent elérhet és később nehezebb lesz kezelni őt..és akkor már nem pólókról lesz szó.
2013. máj. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!