Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves fiam nagyon keveset...

15 éves fiam nagyon keveset alszik szerintem. Ez normális?

Figyelt kérdés
Este nem álmos, sokszor 11 óra körül úgy kell ráparancolnom, hogy most már feküdjön le. Nem is alszik el hamar. Viszont már hajnalban felébred. Általában reggel 6 órakor, de előfordul, hogy ötkor. Nem látok rajta fáradtságot. Esténként mindig kérlel, ne kelljen lefeküdnie, úgysem tud elaludni, és így is korán kel. Rendszeresen sportol. Karatézik, úszik, erősít. Tehát nem mondhatnám, hogy nem mozog eleget.

2013. máj. 13. 14:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen versenysportoló voltam, és nagyjából annyit aludtam éjszakánként, mint a fiad. Hétvégenként is max. 6-7 órát aludtam, de nekem ez tökéletesen elég volt, nem is tudtam volna többet aludni. Szerintem ez alkatfüggő, van, akinek nagy az alvásigénye, van, akinek alacsony. Anyukám évekig aggódott, hogy nem alszom eleget, de én mindig friss és fitt voltam :) Ameddig reggelente fel tud kelni időben, vagy nem tűnik kimerültnek addig szerintem nincs baj.
2013. máj. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 titti2 válasza:
néz kicsit körül a szobájában keress fehér port vagy az is lehet hogy sokat gépezik.
2013. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
"ráparancolnom" elöször tanulj meg írni cafka. Nem álmos és aztán az összes anya ilyen mint a kotlósok "fekügy le hétkor és alugy másnap tizenegyig". Elvánárok a gyerektöl hogy napi 16 órát gubbasszon a szobájában akkor is ha csak 2 órát alszik át. Vén cefet.
2015. szept. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Leila1580 válasza:
13-as, már nem azért, de te sem tudsz nagyon írni, “alugy, fekügy” :D
2022. júl. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!