Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » El lehet titkolni a tetoválást...

El lehet titkolni a tetoválást? Térdemen lenne

Figyelt kérdés
Tetoválást szeretnék csináltatni a térdemre. (Csillagot mind a 2 térdemre) el lehet titkolni szülők elöl ? 5 hónapig kéne titokba tartani mert akkor töltöm a 18-at
2013. máj. 24. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jön a nyár, egész nyáron térnadrágban akarsz lenni? Szerintem inkább várd ki azt az 5 hónapot, egyszerűbb lenne, mint titkolózni egész nyáron. Szerintem feltűnne nekik ha hosszú nadrágot viselnél, és rájönnének.
2013. máj. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is várd meg az 5 hónapot, meg úgy tudom télen rossz időben jobb tetoválást csináltatni.
2013. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem hordok rövidnadrágot amúgy sem. Nyáron is hosszúnadrágba vagyok általában. Emiatt nerm aggódok.
2013. máj. 24. 17:40
 4/12 A kérdező kommentje:
Meg hát ennek a tetkónak jelentése van. Térden lévő csillag azt jelenti hogy nem térdelek le senki előtt "nem csicskulok be" általában börtönben van jelentése, de az utcán is sokan ismerik.
2013. máj. 24. 17:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

100%-ban toleráns vagyok ebben a témában, szóval ne vedd sértésnek, beleszólásnak, stb-nek a kommentemet.


Biztosan ezt akarod? Meggondoltad? Biztosan egy ilyen populáris, elterjedt, 'minden második embernek csillag tetoválása van' motívumot szeretnél? Biztosan oda szeretnéd? Későbbiekben nem fog hátrányod lenni?


Későbbiekben változhatsz, változhat a gondolkodásod is, az ízlésed is!


Nekem is van tetoválásom, a bal bordámon, két olyan szó, amit soha nem fogok megbánni, és ez igaz.


Szóval? :)

2013. máj. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

elvileg a jobb helyeken szülő beleegyezés is kell 18 éves korig, ahol nem kérnek én ott nem is csináltatnék.


de ez csak az én véleményem...



Másrészt ha ilyen maradandó dolgot szeretnél a testedre, akkor azt ert felvállalni, hiszen az örökre ott lesz.


Azon hogy tegnap 17 ma meg 18 vagy a szüleid szemében semmit nem fog változni.


(én is 5 hónap múlva csináltatok pont:)) nekem 2 oka van, az egyik, hogy az esküvőm után lesz a másik, hogy nyárra nem javasolják...)

2013. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Általában börtönben van jelentése? Az aztán szép, mit ne mondjak.


Ha ennyire szeretnéd, hogy egész életedben magadon hordanád, akkor ahhoz képest nem olyan sok az a fél év, miutn a szülei is engednék.

2013. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

És fürdőruhát hogy fogsz felvenni?Mellesleg miért nem mondod el?Ha 17,5 évesen nem engedik,akkor 18 évesen szerinted megfogják?Vagy akkor neked már mindent szabad,csak azért mert elmúltál 18?Az érettség nemcsak korban,hanem agyi fejlettségben dől el.Nagykorú akkor vagy,ha tudsz érett,felelősségteljes,akár életre szóló döntéseket hozni.

A kérdésre válaszolva én várnék a helyedben.

2013. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Az hogy a térdedre rávarratsz egy ilyen jelet, ami a filmekben valamilyen jelentéssel bírt (Eastern Promises), még nem fog megerősödni a jellemed...

Ha el kell titkolni ezt a szüleid elől, gondolom nekik is megvan a véleménye a jelenségről - joggal!

Helyette inkább kezdj el valami értelmes hobbit gyakorolni, vagy templomba járni. Többre mész vele.

2013. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Miért szeretnéd eltitkolni? Hiszen előbb-utóbb úgyis kiderülni, a szüleid szemében nem fog számítani, hogy most 17,5 vagy 18 éves vagy. Ha nem tetszik nekik, akkor 0,5 év múlva sem fog/nem fogják elfogadni. Miért nem beszéled meg velük??


Neked kell tudni, hogy milyen motívumot/hova szeretnél tetováltatni, de szerintem ezt most meggondolatlanság lenne megcsinálni egy hirtelen ötlet után. Kívánom Neked, hogy jól dönts. :)

16/L

2013. máj. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!