Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már nem az vagyok, aki régen...

Már nem az vagyok, aki régen elvesztettem Önmagam?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok. Én 8 éve élek komoly párkapcsolatban és ez utóbbi évek alatt alatt rengeteget változtam szerintem negatív irányban. Türelmetlen lettem, elégedetlen és boldogtalan, nincsenek terveim, nem akarok gyereket és kezdek kimerülni. Elveszett a régi vidám, elégedett és boldog énem. Mit csináljak?
2012. júl. 10. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, nem tudom. Én 35 vagyok, és ugyanezek a tüneteim, pedig szeretem a férjem, lassan 5 éve vagyunk együtt. De már nincsenek barátnőim, nem fordítok annyi időt a hobbimra (nem a férjem hibája, ő bíztat, hogy menjek, csináljam!).

A munkám is jó.

Csak valahogy belefásultam abba, hogy korán felkelünk, dolgozunk, későn hazaérünk, vagy főzünk, vagy nem (mindenben segít), tv-zünk, lefekszünk, felkelünk... kezdődik előről.

Azt hiszem, erre mondják, hogy jó dolgomban nem tudom, mit csináljak... de valami mégsem olyan, mint régen...

2012. júl. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy persze tudom, hogy az normális, hogy változik a világ, változunk mi is, nem a változás a baj, hanem hogy úgy érzem, én is negatív irányba változtam. Semmihez nincs kedvem, állandóan fáradt vagyok (nem fizikailag, hanem az a "mindenki hagyjon békén, elegem van" fásultság), régebben sokkal nyitottabb voltam stb.

1.

2012. júl. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez burn out szindrómának tűnik. próbálj meg kiszakadni a szürke hétköznapokból, próbálj ki új dolgokat. csinálhatsz egy számvetést is az elmúlt évekről, hogy mi volt jó, mi nem a párkapcsolatodban, munkahelyen stb.
2012. júl. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. júl. 10. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!