Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, ha anyukám mindenbe,...

Normális, ha anyukám mindenbe, de tényleg a legapróbb dolgokba is beleköt?

Figyelt kérdés

Ma pl. minden előzmény nélkül elkezdett velem veszekedni, hogy hogyan néz ki a hajam, adjak már magamra... (szőkésbarna, kicsit hullámos, simán ki volt engedve, semmi "durva"...)

Ha együtt megyünk valahova barátnőmmel (ő nyaralni szokott velünk jönni), akkor mindig az van, hogy ránéz, mosolyogva megdicséri milyen jó a haja és milyen csinos, majd rám néz, és: "te komolyan így akarsz jönni??"

Tegnap az volt a baja, hogy bementem a városba a barátommal, azt mondtam majd olyan 8 körül indulok haza, 8:15-kor már felháborodva hívott, hogy hol vagyok.

Újabban az a baja minden héten, hogy körmöt lakkozok. Mert hogy több órát elvesz. Mikor száradással együtt maximum fél óra (de ez a leglassabban száradó fajta)

Egyszerűen mindenbe bele köt, és mindig a barátnőmet isteníti, hogy mert ő mennyivel okosabb/csinosabb/rendesebb.

Kezdem egyre nehezebben viselni.

Mit lehet ilyenkor csinálni?


2013. jún. 18. 21:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Próbáld megbeszélni anyukáddal. 19 éves vagy könyörgöm , felnőtt.

Nekem volt olyan h bementem a barátnőimmel a városba nem mondtam mikorra megyek haza (néhány órát voltunk ott egy Árkádban + busz út oda vissza és utána még leültünk egy cukrászdába beszélgetni és csak utána mentem haza .


Hétvége volt vagy nyár.

Nem szóltak semmit azt mondták persze ha jól érzitek magatok akkor menjetek. Este 6-ra értem haza . Pedig én évekkel fiatalabb vagyok mint a kérdező.


Beszéld meg anyukáddal. :9

2013. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt már sok megbeszélésen túl vannak...

Ha pedig mégse, akkor egy próbát megér.


Amúgy meg az a pár hónap smafu. Kibírod, utána meg azt csinálsz és úgy ahogy akarod.


Meg hát igen. Esélyes a klimax, az ilyen kötözködős korszak.

2013. jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!