Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti elengednétek egy 12 éves...

Ti elengednétek egy 12 éves lányt egyedül elmenni fagyizni a 2 éves kishúgával?

Figyelt kérdés
Majdnem a szomszédunkban van egy fagyizó. Elmentem oda fagyiért de mondták, hogy elromlott a gép. Megkérdeztem a nagypapám, hogy elmehetek-e a messzebbi fagyizóba ami kb. 1 km-re van. Erre a tesóm meghallotta és ő is elakart jönni. A papám azt mondta, hogy ketten egyedül elmehetünk. El is indultunk. Már az útnak a felén jártunk amikor megláttam a papámat jönni autóval. Oda mentünk hozzá azt mondta, hogy a mamám majdnem szétordította a dobhártyáját, mert elengedett minket egyedül, aztán autóval elvitt minket fagyizni. De nem értem a mamámat. Egy kicsit nagyobb faluban lakunk azért mennek autók de én tudtam volna vigyázni a húgomra. Nem értem mért akadt ki ennyire.
2013. ápr. 24. 19:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
lehet, hogy én se engedtem volna, de ez sok mindentől függ. forgalom, és hogy a testvéred mennyire hallgat rád, vagy dacoskodik e. de megfontolandó, még kicsi vagy bébicsősznek
2013. ápr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Engem elengedtek anno az uncsitesómmal, vagyis rám bízták, eljöhetsz velem boltba, ide oda..
2013. ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
hát, én sem. téged egyedül még talán talán, tekintve, h kis közösségben élsz. de azt a felelősséget még nem rónám rád, h bébiszitterkedj egy kétéves felett, mert még nem vagy elég nagy hozzá.
2013. ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, nem engedném el.
2013. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem!
2013. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
1 km-re? Talán igen...amennyiben a kicsi hallgat rá és te is megbízható vagy!
2013. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A kishúgom jellemzése: tud már beszélni, és nagyon jobban van velem mostanában. ha ígérek neki valami édességet vagy játékot akkor én egy szent vagyok neki, puszilgat ölelget azt mondja szeret. de ha valamiért figyelmeztetem vagy lecseszem akkor ütöket azt mondja hülye vagyok stb.
2013. ápr. 24. 19:14
 8/19 anonim ***** válasza:
56%
Inkabb nem.
2013. ápr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Egy 12 éves kislányt egy dackorszakban lévő pici gyerekkel egyedül? Kizárt.
2013. ápr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
ezt aláírom a húgom tényleg nagyon de nagyon a dackorszakban van!!!! de én tudtam volna rá figyelni!!! tudtam, hogy a papámat kell megkérdeznem mert ő mindent megenged nekünk a mamám szinte semmit.
2013. ápr. 24. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!