Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ez gáz/ciki?

Szerintetek ez gáz/ciki?

Figyelt kérdés
Szóval 15 (lassan 16) éves lány vagyok. Mindig is imádtam a mesefigurás pólókat legyen az Mickey vagy Minnie egeres, Tom és Jerry-s, Muppet Show-os, Garfield-os, Snoopy-s, tudjátok... Úgy érzem, hogy "függő" lettem, főleg a Mickey egeres pólókkal, már rengeteg van belőlük, egyszerűen nem tudom megunni őket... :) Ti mit gondoltok? Gáz, hogy ilyeneket hordok?
2013. júl. 15. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is hordok ilyet, szerintem tök cuki:)

Pedig én 32 vagyok:)

2013. júl. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Ha te gáz vagy, akkor ő is az: :D

[link]

2013. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most szerencséd van mert pont divat ilyeneket hordani, de persze nemárt ha lassan beszerzel pár nőiesebb darabot is. Suliba, csavarogni jó a emsefigurás, de buliba, pasizni, randira szerintem érdemesebb ha valami nőiesebb darabban mész. Olyan ruhát hordj ami illik az egyéniségedhez, de azért legyen miből válogatni. Felnőtt méretben is árulnak ilyen mintás pólókat, szóval cikinek szerintem egyáltalán nem ciki, csak tud, hogy hova hordjad.
2013. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 bibus26 ***** válasza:
100%
Pedig Ő a gitár istene. Sztem se ciki, nekem is van pár darab, én 33 vagyok:)
2013. júl. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van Mickey egeres,Betty Boopos,Csőrikés stb.:)

Es a kedvenc darabjaim,imadom oket,nekem is rengeteg van,es ha valahol meglatok egyet (es epp megtehetem) meg is veszem!:)

Amugy imadom a meseket, a munkahelyemen a monitorom talpa tele van kis Oroszlan kiralyos kinderfigurakkal!(kedvenc mesem:))

Nekem nem ciki,en tojok ra,imadom es kesz!:) Ha szereted viseld oket!:)

19/L

2013. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszenek,de ettől függetlenül szerintem egyáltalán nem ciki vagy gáz:) Anyukám 36 éves és ő is szokott ilyen mesefigurás pólókat felvenni,van neki Snoopys,Donald kacsás, Mickey/Minnies meg még egy halom ilyen ruhája és nagyon szereti őket:)

17l

2013. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Randira meg bulizni is tök jó, 15 vagy nem 45! Hord azokat, amik tetszenek! Nem attól leszel nőies, hogy beöltözöl 25-nek, mint most a tucat tinik, hanem attól leszel vonzó a srácok számára is, ha jól érzed magad, mosolyogsz és önmagad vagy, nem erőlteted magadra, ami nem vagy. Ha Minnie egeres pólóban és farmerben, akkor abban! A természetesség szebb, mint beállni a sorba. Most szinte minden tinilány tök egyformán néz ki. Meg sem lehet őket különböztetni! Maradj, aki vagy! Mindig!
2013. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Dehogy is, Mickey egér, Tapsi-Hapsi, Garfield és a többiek már nem cikik, hanem trendik. Szóval csak nyugi. ;)
2013. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
...mintha én írtam volna ezt a kérdést :D Szerintem nem gáz. Legyél önmagad, ne próbálj tucat lenni. Én nagyon sokszor próbáltam már "nőiesebb" ruhákat venni,de nem "tudok", mert az összes boltban azokat látom meg, amik feliratosak/mintásak(Minnie, Mickey, Snoopy, kutya, egér, ló, vagy csak valami absztrakt hatalmas nyomott minta, stb). 15(szeptemberben 16)L
2013. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a pozitív válaszokat! :) Örülök, hogy nem csak én vagyok így ezzel! :)
2013. júl. 18. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!