Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg ciki nálam fiatalabb...

Tényleg ciki nálam fiatalabb fiúval járni?

Figyelt kérdés
Én 17 vagyok, a srác 16 lesz. De sokkal normálisabb mint, az évfolyamtársai és nagyon jóban vagyunk. Viszont az osztálytársaim azt mondják, hogy nehogy összejöjjek vele, mert az milyen gáz már, hogy fiatalabb. Nem tudom... én valahogy nem vágyom a 20 éves pasikra... csak hogy átbasszanak.

2013. jún. 13. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, ne hallgass rájuk.
2013. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem ciki, de nem érdemes.
2013. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
miért nem érdemes?
2013. jún. 13. 14:56
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát én kettőt is tudok, akik középiskolában jöttek össze, és a lány 1-2 évvel idősebb volt. (Legalábbis az előző évfolyamhoz tartozott, az egyik párnál 1 év korkülönbség vagy akörüli tuti volt, a lány volt az idősebb) Másiknál meg csaj 13.-os (9.-ben nyelvi előkészítő, 10.-ben kezdték 9.-es anyagot) Srác meg rendesen 12.-es volt "nulladik év" nélkül.
2013. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki,ne butáskodj már. Nem 12 éves fiúval szeretnél összejönni:)
2013. jún. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1 év teljesen okés szerintem. :)

Nagyon sok olyan párt ismerek, ahol a lány 1 évvel idősebb, mint a fiú. Kapásból tudnék modani négyet, de ha még gondolkodnék kicsit, akkor többet is.

2013. jún. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

NEM!

Az én volt barátom is fiatalabb nálam.. (nem ilyenért mentünk szét.. teljesen más okból..de nagyon jó volt vele.. "őt" keresd..ne azt nézd, hogy honnan jött, hány éves, ki az anyja..az nem számít..csak szeresd!)

2013. jún. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Nem ciki,ha boldog vagy vele.

De elmondom,hogy miért is furcsa,ha fiatalabbal jársz:mert a fiatalabb még akkoris éretlenebb,mert még nincs annyi tapasztalata,mint egy nálad 1-2 évvel idősebbnek.Ráadásul nem mondom,de..testileg is fejletlenebb.

2013. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

hát nekem nagyon furcsa, én soha nem tudtam volna elképzelni, hogy fiatalabb fiúval legyek... de nem tudom, hogy ez miért van...

nővérem is fiatalabbal jött össze, sőt az apám majdnem 10 évvel fiatalabb az anyámnál...

De nekem akkor is rendellenesnek tűnik.


viszont... kit érdekel az én véleményem, vagy bárkié?

Ha tetszik a srác és okosabb, értelmesebb mint a többi, akkor mindenki gondolhat amit akar

2013. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A szerelemben az a fantasztikus, hogy a pár leszarhatja, hogy mások mit gondolnak, mert egymásék. :)
2013. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!