Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukám ma megkérdezte mikor...

Anyukám ma megkérdezte mikor jött meg utoljára a menzeszem. De miért kérdezte meg? Olyan ciki ha erről kérdez.15/L

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 17:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Talán mert az anyád,és tudni szeretné.
2013. ápr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%

Kifolyót otthon a betét vagy a tampon és elgondolkozott, hogy vegyen vagy várja meg a fizetést, vagy mit tudom én.

Ha nem vagy terhes vagy nincs okod félni nem tök mindegy. még Miért ciki, ő pelenkázott évekig, és törölte a s....et évekig

2013. ápr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó jól írja, de az is lehet,hogy az egészséged miatt. Ilyenkor még nem mindenkinek van meg rendszeresen és érdekli,hogy minden rendben van-e,mert bár nem kell aggódni,ha kimarad vagy hosszabb ideig van meg,de ha a probléma huzamosabb ideig fennáll akkor érdemes felkeresni az orvost.
2013. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy épp lát rajtad hízást, hirtelen mellnövekedést, akármit, amiből arra gyanakszik, hogy terhes vagy. Főleg, ha van barátod és tud róla. Ilyen a felelős szülő, aki foglalkozik a gyerekével, odafigyel rá, még akkor is, ha ez néha kicsit kínos.
2013. ápr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mióta kínos a menzesz? A világ legtermészetesebb dolga minden nőnek van.
2013. ápr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Terhes nem lehetnék,még szűz vagyok. Nekem olyan ciki erről beszélni anyukámmal , másokkal nem is beszéltem még erről , csak a barátnőimmel nem kínos,de a felnőtekkel igen.
2013. ápr. 20. 20:01
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Legalább foglalkozik veled:) Elég sok oka lehet,hogy miért kérdezte meg. Én se szeretek túlzottam anyukámmal erről beszélni,sőt mással se,de azért cikinek nem ciki. Szimplán vannak ennél 'élvezetesebb' témák is:D De nem kell ilyesmit szégyelned anyud előtt. Kérdezd meg tőle,hogy miért kérdezte meg.
2013. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Miért ciki? Neki is megjön. Szerintem is a betétellátottság miatt kérdezte,meg mert szeretné, ha számon tartanád, sokan félvállról veszik és nem vezetik, aztán fogalmuk sincs,hány napos a ciklusuk, és késik-e, van-e gond. Figyel rád. Akár bajod is lehetne, sokaknak rendszertelen ebben a korban, lehetnek vele gondok is. Az anyukád csak jót akar. Az pedig, hogy 15 évesen az élet 90%-a "ciki", majd elmúlik.
2013. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
nyugi kérdező, én is eléggé cikinek érzem/éreztem amikor anyum ilyet kérdez/kérdezett. nekem ezt anyum kb. 1,5 éve kérdezte meg , szerintem azért mert látta, hogy nem vezetek róla naptárt , aztán ő adott egyet. (tudom, hogy hülyeség nem vezetni, de nagyon feledékeny vagyok) 15/L
2013. ápr. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
13%
Nem az a ciki, hogy Anyukád megkérdezte, hanem az, hogy Te ezt cikinek gondolod, mikor a világ legtermészetesebb dolga!
2013. ápr. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!