Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljak japánul?

Hogyan tanuljak japánul?

Figyelt kérdés

Szeretnék japánul tanulni, de pénzem nincs a tanfolyamra =(

Találtam már pár internetes oldalt, amik elég jónak látszanak, de jó lenne ha valaki tudna segíteni. A legjobb személyesen lenne, de msn-en is megfelelne :)

Jah és ha nem említettem volna, akkor most mondom, hogy Kaposvári vagyok, tehát a személyes segítségnek innen kéne jönnie :)


2010. dec. 7. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Az irás európainak teljesen kilátástalan.

A beszéddel a gyakorlat hiánya a baj.


Tipp: A japán nagykövetség könyvtárába való beiratkozás és a könyvtár használata ingyenes.

2010. dec. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

Kezdő vagy?

Jelképes összegért nagyon szívesen tanítalak msnen. Személyesen sajnos nem jó, mert egy hónap múlva megyek külföldre, de amúgy is az ország másik végén lakom.

2010. dec. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy. Időpocsékolás.


Japán 1990 körül volt a hatalma csúcsán gazdaságilag, azóta csökken a jelentősége. Mivel demográfiai összeomlás előtt áll, ezért a következő évtizedekben még tovább fog süllyedni. Ehhez képest mostanában több ezer fiatal a japán nyelv magolásával kínozza magát. Totális félreértés. Nagyon sokan bánni fogják a mostani balekságukat. Magolják a kanjikat éveken keresztül, aztán nem mennek velük semmire. Inkább megtanultak volna helyette JÓL angolul és németül.

2010. dec. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A második válaszoló kérdésére a válaszom, igen kezdő vagyok. És az msn-es megoldás jó lenne, még ha csak egy hónapot is. Az e-mail címemre elküldheted az msn-en címedet és akkor felveszlek :)

az e-mail címem: kiyomi@citromail.hu

2010. dec. 7. 16:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Második vagyok, felvettelek.
2010. dec. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

de az csak az e-mailem volt.

Az msn-en címem : halacska-66@hotmail.hu :)

ezen vegyél fel :)

2010. dec. 7. 17:14
 7/13 anonim ***** válasza:
ja oké :P
2010. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

várom, hogy felvegyél :)

talán így majd sikerül :)

2010. dec. 7. 17:32
 9/13 coco92henny válasza:
a baratnom tud japanul meg angolul is... 14 eves es ugy tanult meg hogy nezett egy csomo filmet/meset a neten vagy tv-ben es utana nezett a szavaknak..kiejtes stb...
2010. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

12-07 16:12 :

''Két dolog végtelen: a világűr és az emberi hülyeség, bár az elsőben nem vagyok biztos!'' - Albert Einstein


A megalapozatlan, buta hozzászólásodról jutott eszembe a fenti idézet.

2010. dec. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!