Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan tanuljak meg japánul?

Hogyan tanuljak meg japánul?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a mangákat/animéket.Már egy kicsit unom,hogy mindig várnom kell több hetet,hónapokat hogy a következő részt kiadják magyar felirattal(anime). Arra jutottam hogy szeretnék japánul megtanulni,de nem tudom,hogy mivel kell elkezdeni...

Előre is köszi:)



2013. júl. 19. 10:00
1 2
 11/14 anonim válasza:
45%
Hát szerintem se így kéne nekiállni a tanulásnak, mert így tényleg nem lesz kitartásod hozzá, de ahogy akarod. Ne hidd azt, hogy csak tanárral lehet megtanulni! Van egy lány aki például könyvekből (nem nyelvkönyv, hanem tényleg, teljesen sima regény) tanult meg japánul. Én sem járok tanárhoz, soha nem is jártam. Kihasználok minden lehetőséget, amivel tudok itthon, egyedül tanulni. Angol nyelvkönyvek is sokat segítenek! 1 éve japánozok, decemberben pedig megyek JLPT N5-re. Szóval fel a fejjel, ha akarod, tanár nélkül is menni fog! ^^
2013. júl. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Pontosan
2013. júl. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!^^
2013. júl. 23. 09:02
 14/14 anonim válasza:
Szerintem tanárral hatékonyabb, 8 hónap alatt összehoztam a JLPT 5-öt és kerek 1 év alatt a 4-et! (Nem +1év!) de a tanárom szerint ez nem átlagos és szerinte érzékem van hozzá... blabla
2017. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!