Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire ciki, hoy 14 évesen...

Mennyire ciki, hoy 14 évesen lányként imádom a Winettou-filmeket, és odavagyok Lex Barker-ért? (Old Shatterhand)

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen idősen én is bírtam őket, a filmeket, könyveket is, pedig már akkor sem voltak divatosak, a klasszikus értelemben. Nem nagyon izgatott.

24/n

2013. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

miért lenne ciki? :O

szerintem egyáltalán nem az.

könnyebben ki tudsz majd jönni szintén ilyenért rajongó fiukkal :)



16/f

2013. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
és ha most valaki azt írja majd hogy ciki, akkor nem fogod nézni/olvasni?:) ugyanmár...szerintem nagyon is jó hogyha szereted,sőt..:)az ízlést nem nagyon lehet megváltoztattni... 14/L
2013. júl. 31. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. De javaslom olvasd el a könyveket is.
2013. júl. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olvastam. A mottó: Mindent, ami Old Shatterhand. :)
2013. júl. 31. 10:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Absolute nem ciki. Én kb. 12-13 éves koromban kaptam rá Benedek Elek meséskönyveire. :-)

És viszonylag normális felnőttnek tartom magam.

2013. okt. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Semennyire. Ha te ezt szereted, akkor ezt szereted, ez van. Ne akard ezt azért megváltoztatni, mert elvileg "cikik" az ilyesféle fajtájú filmek.

Én 12 vagyok, mégis szeretem ezeket! Egyszer el is akarom olvasni! :)

2014. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!