Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mi a legnagyobb...

Kamaszok! Mi a legnagyobb problémátok az életben?

Figyelt kérdés

2013. júl. 28. 17:31
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

-anyám nem tudja elfogadni a testalkatom és mindenféle számomra kínos tevékenységet rám erőltet

- apám nagyon beteg és szörnyű így látni és anyám csak rontja az állapotát

-meleg van

-nincs diákmunkám

-aggódom azért hogy mi lesz a munkám hova fogok felső oktatásba menni

-gondban vagyok az érzéseimmel: mit kéne éreznem ha szerelmes vagyok?

-szemölcs nőt a lábujjamra

-anyagi gondjai vannak a családnak

2013. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

-apukám sokat iszik.

-pánikrohamaim vannak amiket nem mindig tudok kezelni.

-7.-8.-ba molesztáltak és azóta se tudok megbízni egy fiúban se és kezdek attól félni,hogy ez így is marad:(

-szeretnék író lenni de semmi esélyem arra,hogy Magyarországon ebből éljek meg szóval ezt az álmomat fel kell adnom.

16/l

2013. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Minden problémám anyám, és az, hogy nem hagyhatom itt.


15/f

2013. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Osztályozóvizsgát kell tennem testnevelésből és full béna vagyok. Ha elvukok, felakasztom magam kb. :D, kicsik a melleim, ferde az alsó fogsorom, pattanásom nőtt és nem akar elmúlni, fáj a fülem.
2013. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nincsenek barátaim. 15/L
2013. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
90%

Nem mehettem el Depeche Mode koncerte, mert nem engedtek el.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba, aki 300 km.re él tölem, és fiatalabb vagyok nála 4 évvel.

14/L

2013. júl. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
72%
Nekem semmi problémám sincs.
2013. júl. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy aludnom is kell. Annyi jó dolog van amit csinálhatnék, de mindig fáradt vagyok.


Persze van egy rakat problémám, de azokat már megszoktam, elfogadtam már őket. Ha valakit érdekelne: Széleskörű ételallergia, ekcéma, asztma, ezekből adódó enyhe túlsúly, rossz szocializálódás. 39-40-es láb (nehéz értelmes cipőt kapni). És még sorolhatnám, de nem untatlak kedves olvasó. Mert ezeket tényleg megszoktam már. De így összeszedve elég rémisztő.


16/F


16/F

2013. júl. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 Kameko-san ***** válasza:
100%

- anyagi gondok a családban

- nem tudok megbízni az állítólagos barátaimban

- régen sokat piszkáltak a suliban, ezért felvettem egy mindig kedves, alig beszélő lány "maszkját", aki nem tesz semmit az ellen, ha piszkálják, és, ha ki akarok törni ebből és megmutatni az igazi énemet mind a fejemhez vágják, hogy megváltoztam és elfordulnak tőlem (még a "barátaim" is)

- feszengek, ha be kell lépnem az osztályomba, vagy csak osztálytársakkal kell találkoznom

- nagyon messze laknak a táborban megismert emberek, pedig nagyon szerettem velük lenni

- meleg van

14/L

2013. júl. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

-Hogy nagyon izgulós típus lettem megint(4 évig nem voltam az)

-Hogy bizonytalan vagyok

-Hogy "apám" alkoholista

-Hogy keresztanyám egy boszorkány

-Hogy nem mehetek át egy ismerősömhöz,amikor a férje itthon van,mert az mindenkire féltékeny betegesen,még a nőkre is,pedig szükségem van ennek az ismerősömnek a tanácsára

-Hogy anyám ma is ordítozott velem,mert véletlenül a kreszben rossz választ jelöltem a gyakorlás során

-Hogy még mindig csak 64 pontot voltam képes elérni,és már csak 3 eméletem van hátra

-Hogy az elsősegélynyújtó tanfolyamot is el kell majd végeznem,és ott szóbeli vizsga lesz,amitől én borzongok,mivel utálok szóban felelni

-Hogy nem teszem le elsőre az elméletet!EZ A LEGSZÖRNYEBB RÉMÁLMOM ÉS FÉLELMEM ÉS PROBLÉMÁM MOST

-Hogy 2014-ben valamiből megbukok esetleg érettségin és szóbeliznem kell,pld.matekból..ez is nagyon nagy problémám most

-Hogy nem vagyok elég önálló 17 éves létemre

-Hogy félek,mert talán beteg leszek később

-Hogy az alacsony vérnyomásom még alacsonyabbá,ezáltal kórossabbá válik

-Hogy a fejfájásaim szeptembertől újrakezdődnek

-Hogy nem élveztem ki eléggé a fiatalságomat és sok mindenen feleslegesen rágódtam/rágódok

-Hogy félek,hogy nem lesz velem senki később-nem lesz férjem vagy élettársam

-Hogy egy mostani barátom eltávolodik tőlem



kb ennyi 17/L

2013. júl. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!