Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? A gyerekem egy...

Mit tegyek? A gyerekem egy hatalmas baromságot követett el

Figyelt kérdés
Lányom 13 éves,úszáskurzusra szeretne járni,de elég borsos áron vannak ezek felénk,ma délután tudtom nélkül bejelentkezett egyre,mivel a jelentkezési lapot elektronikus úton elküldte,már a kurzus árát is ki kell fizetni,kétségbe vagyok esve,honnan kerítünk hirtelen annyi pénzt,minden elment a lakásfelújításra szinte
2012. aug. 24. 17:08
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Mennyibe kerül? ha nem lesz befizetve mi történik? szerintem egy elektronikus jelentkezési lap és magában semmit nem jelent.
2012. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen egyedül hogy jelentkezhet? Én lovagolni kezdtem el és 14.-én töltöm a 18at de még így is kellett anya írásos engedélye. Amúgy hívd fel őket, hogy mi történt.
2012. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jelent semmit. Felhívod az egyesületet és megmondod, hogy vegyék semmisnek a jelentkezését. Vagy nem is szólsz, egyszerűen csak nem megy el a gyerek és ennyi.
2012. aug. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
na ezen a honlapon úgy van,hogy elektronikusan kell elküldeni a jelentkezési lapot,amit le kell tölteni a honlapról,számítógépben kitölteni,és elküldeni e-mailben,200 euró lenne,de azért megpróbálom felhívni őket,itt azt írják,hogy aki bejelentkezett előbb,mint szeptember harmadika,annak ki is kell fizetni
2012. aug. 24. 17:14
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Valami infó kell legyen a lemondás módjáról, max közlöd velük, hogy a gyerek engedély nélkül küldte el és nem áll módotokban kifizetni.
2012. aug. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

hívom őket,de nem veszi fel senki,honlapon az van,hogy csak háromig lehet hívni őket...egy ideg vagyok

nem engedem el és kész,akkor nincs miért fizetnem,ha nem jár

2012. aug. 24. 17:18
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre kell fizetni? Nem lehet részletre?
2012. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:
100%
13 évesen cselekvőképtelen az ember (ez egy jogi fogalom), így olyan, mintha nem is jelentkezett volna.
2012. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

igen,cselekvőképtelen,de mivel elektronikus úton jelentkezett,hogy bizonyítanám be,hogy ő küldte?

nem lehet részletre

2012. aug. 24. 17:19
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Írsz egy emailt, hogy a gyerek 13 éves, tekintsék semmisnek a jelentkezését. Még gyerek, nem vállalhat fizetési kötelezettséget.Egyébként meg, ha nem veszi igénybe, akkor mit kellene kifizetni.
2012. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!