Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Miért tartjátok a...

Szülők! Miért tartjátok a kamaszkori szexet hatalmas "bűnnek"?

Figyelt kérdés
Én fiatalon váltam meg az ártatlanságomtól, s azóta eltelt már 5 év majdnem. Pár hét múlva leszek 19 (14 évesen szexeltem először) és úgy érzem, hogy nem bántam meg semmit. Nem faltam a pasikat, összesen két fiúval feküdtem le, a másodikkal a mai napig együtt vagyok. Anyukámnak a napokban mondtam el, hogy igazából 14 évesen került rá a sor. Elég rosszul esett neki, de azt mondta, hogy örül, hogy mégsem feküdtem le minden másodikkal. Ti miért tartjátok ekkora bajnak? Persze 12-13-14 évesen persze, hogy korai, de nekem nem lett belőle bajom és sok más ismerősömnek sem. Azt a magyarázatot pedig hülyeségnek tartom, hogy nem érett rá lelkileg. Sok nagykorú sem az, ráadásul ezek a kamaszok, akik már nem szűzek sokkal értelmesebbek. Legalább is akikkel találkoztam mind azok voltak.
2013. aug. 3. 18:03
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
pár hónappal utána jöttem össze a mostani párommal, aki akkor volt 18 és fél. Egyszerű. 17 évesnek néztem ki én is. Festett hajam volt, és alapból korán érő típus voltam. 8 és fél évesen jött meg a menstruációm, így volt időm nőiesedni, nem voltam sose megelégedve a külsőmmel, ezért állandóan sminkeltem magam, az is közrejátszott (alapozó, szemceruza, tus, spirál). Amúgy nem dugni akart velem az első barátom. Ő is szűz volt, de én voltam az, aki rámászott és "lefektette". Nagyon perverz voltam kiskamaszként is, a szex egy központi dolog volt számomra. Ráadásul szerettem is azt a fiút, én bevállalós voltam, ő meg visszafogott, de összejött. Kellemes emlék maradt számomra az egész.
2013. aug. 3. 23:09
 22/24 anonim ***** válasza:
Azért vannak együtt,mert időközben felnőttek is kialakult az igazi szerelem,más pároknál akik nagyon fiatalon jöttek össze teljesen elmúlik csak megszokásból vannak együtt majd szét mennek.
2013. aug. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nem bűn, csak hülyeség.

18/L

2013. aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

sztem ez egy tökéletes hely hogy terjesszem utópisztikus elméletemet:

öhhh.. nem hülyeség: lényeg:

úgy kéne mindenkinek élni mint az állatoknak, nem lenne ennyi hülyeség a világon, nem is tudnánk az iskola, munkahely, trafikmutyi, politika, nyugdíjkorhaatárról, mert nem léteznének.

jah meg aztán ilyen ellentétek se lennének mint itt.

mondjuk falkában élhetnénk, viszont a szülő gyermek viszony más lenne: materialista társadalom lenne, tehát az embernek csak az anyja lenne ismert

tehát ilyen dolgokért biztos nem veszekednének szülők és kölkeik, mert az állatoknál amint ivarérett valaki, már szaporodik


15f

2013. aug. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!