Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok, ha megtudnátok,...

Mit szólnátok, ha megtudnátok, hogy 18 éves lányotok terhes?

Figyelt kérdés
+ Ha elakarná vetetni, helyeselnétek ?
2013. márc. 10. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Helyeselném. Hacsak nincs önálló keresete, lakása, megbízható párja, akivel gond nélkül fel tudnák nevelni a kicsit.
2013. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen valószínűleg nem lenne rendes állása, keresete. Párkapcsolata lehet, hogy lenne, de nem hinném el, még ha azt mondaná sem, hogy az apuka felelősségteljes. Én támogatnám ebben az esetben az abortálást, még ha nagyon fájna is, de ne az én nyakamra szüljön egy kisbabát.
2013. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem helyeselném,és nem is venném rá az abortuszra,de az Ő döntése,mindenben támogatnám.
2013. márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom, hogy abban támogatnám, amit Ő szeretne. Az sem lenne baj, ha meg akarná tartani, akkor ott fogok mellette állni mind anyagilag, mind erkölcsileg, de ha az elvetetést választaná, akkor el kell fogadni, nem szabad ellene beszélni.
2013. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csalódott lennék. Ugyanis reménykedem benne, hogy sikerül majd úgy nevelnem a gyerekem, hogy felelősségteljesen éljen nemi életet.

De mindenben támogatnám. Rá bíznám a döntést. Ha meg akarja tartani, akkor abban támogatnám, ha meg el akarná vetetni, akkor meg abban.

2013. márc. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Abortuszra küldeném, vagy nevelje fel úgy a gyereket, ahogyan akarja. 18 éves lány papíron nagykorúnak számít, de még nagyon nagyon fiatal.
2013. márc. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
én támogatnám, és örökbe adnánk. abortuszra biztosan nem küldeném el.
2013. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!