Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez b. unkó dolog lenne anyukám...

Ez b. unkó dolog lenne anyukámmal szemben?

Figyelt kérdés

Tegnap a nővéremmel voltunk fodrásznál,anyum azt mondta,hogy fizessem már ki,mert neki most nincs pénze(nekem a ballagásiból volt még 30.000Ft-t).Kifizettem,4400 volt,de a 100-ast ott hagytam a csajnak,mert anyum szokott neki 1-200Ft-t ott hagyni(:

Hallottam,hogy reggel arról beszéltek apummal,hogy kevés a pénz,meg hogy mennyi mindent kell befizetni.

Anyum nem is nekem mondta h fizessem ki,hanem nővéremnek.Ha nem adja vissza elkérhetem tőle a pénzt,vagy ez bunkóság lenne?

14,5/L


2009. okt. 27. 09:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
75%

igen,8 órában,majd gondolod suli után tanulás után még dolgozni fog menni?nagy az isten állatkertje...tudom sokan elsütötték már.

Kérd vissza,még szép!

Annak a válaszolónak teljesen igaza van,aki azt mondja,hogy akkor szállj be,amikor van önálló havi kereseted.

A ballagási pénz a te pénzed,a nővéred meg fizesse magának ha már annyira megnövesztette a haját.

2009. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
31%
Én nem kérném vissza - már csak tiszteletből sem -, de ez én vagyok. Gondolj bele azért ők neveltek fel... Én pl az összes rokontól anno még 60-at kaptam ballagásra és az egészet leperkáltam otthon, mert tényleg rossz helyzetben voltunk. Én azt mondom, ha nincs éfetően nagy szükséged rá, akk ne kérd vissza. 5-6 év és ezeket neked kell fizetni magadnak.
2009. okt. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
31%
Én nem kérném vissza. De mint anya, visszaadnám a pénzt a gyerekemnek. Ha nem most, akkor kicsit később.
2009. okt. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

A nővérednek nincs megtakarított zsebpénze?

Nem lehet, hogy ő a kedvenc? Én egyke vagyok, de sok ismerősömnél láttam már, hogy a testvéreket megkülönböztetik, szóval az egyik a kedvenc a másik meg csak van. Persze sok szülő tiltakozik, hogy ő mindegyik gyerekét egyformán szereti, kívülállóként látom, hogy nem így van....

2009. okt. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

utolsó:ez jó kérdés...sokszor érzem,hogy őt jobban szeretik,de nem igaz,mert most is,hogy itthon van szüneten mindennap cseszteti apám valamivel...velem nem igazán foglalkoznak...az a lényeg h tanuljak meg segítsek ennyi.

tegnap 20:50-es:lehet,hogy elmehetnék dolgozni 8órába már,de a szüleim biztos nem engednék meg és én sem mennék.Tudod,reggel felkelek elmegyek suliba,mire hazaérek már kicsit fáradt vagyok,3körül leülök tanulni.6-ig minimum tanulok,de van hogy 7ig is.Ezek után még menjek 8órát dolgozni??aztán meg a suliba bealszok és kapom sz.r jegyeket.Kösz,nem...

Anyum mondta reggel,hogy beszéltek apummal és vesz le a kártyáról pénzt,mert majd tesómnak is kell ha megy vissza Pestre,meg valamennyi legyen itthon is és akkor visszaadja majd a pénzt.

2009. okt. 29. 10:37
 26/28 anonim ***** válasza:

Simán kérd vissza


nem az a felnőttség jele, hogy hagyjuk a pénzünket elkunyerálni

2009. okt. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
persze majd 14 évesen 8 órában, nem? jézusom..gondolom, valami tanulatlan idióta lehetsz.
2009. okt. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Sztem önző kis dög vagy...ha 14évesen sajnálod a pénztakkor mi lesz később????Öreg korukra te leszel az első aki bedugja őket egy intézetbe.Sztem a 14év alatt ők mennyit költöttek rád???!!!!!Hátha még abban a helyzetben vannak most...te meg megvagy húzatva a hülye 4000forintoddal!Kicsi vagy még (14éves)de agyi,érettségi szinten még kisebb!A nővéred meg vszínű h érettebb,önállóbb megfontoltabb.Vszínű h ő tud a pénzzel spórólni és nem veri el minden hülyeségre.Neki ezért van vagy 30felsője...
2009. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!