Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szeretnek a 14 eves...

Mit szeretnek a 14 eves lanyok es a 18 eves fiuk Magyarorszagon?

Figyelt kérdés
Angliaban elek es egy szivesseget szeretnek meghalalni magyar ismerosomnek, akinek van egy 14 eves lanya es egy 18 eves fia. Arra gondoltam veszek nekik valami ajandekot, de nem tudom, hogy mit is kene... A szuloket nem szeretnem megkerdezni, mert meglepetest szeretnek okozni.

2013. aug. 12. 22:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Csoki chipset mindenképpen küldj, úgy tudom ott sokkal olcsóbb :D Én imádtam és ismerős mindig hozott amikor kint volt :D


Egyébként kérdezősködj picit, mindenki mást szeret. Én 14 évesen HSM-et néztem míg egy barátnőm különleges mangákra vadászott.

Esetleg rájuk nézhetsz közösségi oldalakon is, sokan lájkolnak bandákat/filmeket/eseményeket és az alapján elindulhatsz.

2013. aug. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
hát figyelj...Vannak népszerű együttesek,előadók,de mi innen nem tudjuk megmondani,hogy milyen zenét hallqatnak az ismerőseid gyerekei.Szerintem valami kifejezetten angliás/londonos dolgok kellene nekik küldened,London most "divatnak" számít.Pl. a lánynak egy 20 cm magas piros telefonfülke díszt?esetleg valami London Eye-os cuccot?A fiúnak is lehet valami ilyesmit,+ angol sört,gint,cidert vagy valami szeszes italt.
2013. aug. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy jobbféle whisky szerintem se rossz a fiúnak. De olyat amit otthon nem nagyon lehet kapni. A lánynak már nehezebb dolog, de ha tudod az érdeklődési körét, szerintem találhatsz valami jó ruhát neki.
2013. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!