Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan oldjam meg? Kamaszok,...

Hogyan oldjam meg? Kamaszok, volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Szülinapi bulim lesz itthon. Lesz felügyelet a házban. Hogy oldjuk meg a piát? Azt szeretném ha lenne, de nem lenne mindenki matt részeg. Csak a jó ízlés, jó kedv határán belül szeretném tartani. Gáz, ha megszabom mennyi piát hozhatnak a vendégek? (Mi társaságunk úgy szokta, hogy ajándék helyett piát viszünk a házigazdának.)
2013. aug. 25. 20:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

15 emberre szerintem elég ha 3db 3 fős csapatot csinálsz. Az 3 üveg tömény+xy mennyiségű sör. Nem tudom mennyire vagytok "nagy ivók", mennyire bírjátok, de az én társaságomnak (szintén nagy) ennyi pont elég lenne a jó kedvhez, földön fetrengés nélkül.

Arra vigyázzatok, hogy senki se igyon többet, mint kéne.

És természetesem valahogy rejtsétek el.

Nem kell túlagyalni a dolgot, abból ittasan csak baj lesz! :)

Szerintem elég ha berakod egy üres szekrénybe, vagy egy bútor mögé.


Ha bírjátok akkor ekkora mennyiséggel nem lesz gond! :)

2013. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm aranyos vagy! Kicsit megnyugodtam :)

Hajlamos vagyok mindent túlaggódni. És bulit még nem tartottam. :)

2013. aug. 26. 17:40
 13/13 anonim ***** válasza:

Nálunk (lányok és nem vagyunk nagy ivók), mondjuk 4-5 emberre számolható egy üveg tömény. Amit általában be szoktunk keverni valami üdítőféleséggel. Emellé néhány sör bele szokott férni.

Szerintem a legjobb, ha (valószínűleg úgy sem szeretné mindenki az összekapart pénzét egyszerre elinni) "csapatonként" vesznek egy üveg erőset, mellé egy kis bort, vagy sört. Behozni táskában, hátizsákban lehet, a szüleid úgysem fognak belenézni, a szobádban meg rejtsétek el a szekrénybe, vagy valami bútor mögött.

Aztán mindenkinek próbáld meg elmagyarázni, hogy nem kell nagyon taccsra tenni magatokat! :)

2013. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!