Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz FIÚK, hány évesen...

Kamasz FIÚK, hány évesen vertek el utoljára? Hagyott bennetek lelki nyomot? Így visszagondolva, megérdemelted?

Figyelt kérdés
Mi volt rajtad? Nadrág, gatya, vagy semmi? Mennyire volt ciki? Mivel kaptad? Mennyire fájt, könnyes volt a szemed? Visszagondolva a szülők helyébe, ugyan ezt tennéd magaddal? És itt nem arra gondolok, hogy "ja, 12 évesen hullarészegen hazavittek a rendőrök, és ge..i apám pofonhúzott, és hú azóta is útálom" hanem komolyabb verésre, pl elfenekelésre, stb.
2013. aug. 27. 09:36
 1/4 anonim válasza:
63%
11 évesen nadrág volt rajtam nem volt ciki Nagyon fájt sirtam a barátaim vertek meg
2013. aug. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kb. 4 évesen ütött meg anyám utoljára, az is egy legyintés volt csak nadrágon keresztül.


16/F

2013. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Miért vertek volna el? Normális szülő nem veri a gyerekét. Én még pofont se kaptam meg semmilyen testi erőszakot nem alkalmaztak rajtam a szüleim. Viszont anyukám ha kiakad nagyon durván kiabál, és az ugyanúgy bűncselekmény mint verni a gyereket.

15/f

2013. aug. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barataid vertek meg az konkret...am engem sohasem vertek. Azota gyulolom az ilyen embereket miota tudom h a bnomet neha verik otthon. Barhol ha osszetalalkoznek vmeikkel biztos h vkinek le kene fognia mert ott helyben agyonvernem.
2013. aug. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!