Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A kamasz fiam csúnyán beszél!...

A kamasz fiam csúnyán beszél! (? )

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani olyanmangol vagy magyar szavakat ami 'menő'
2013. aug. 29. 19:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok!

5-ös: igen az nagyon fontos :)


Kedves kérdező:így már érthető a kérdés bár én nem tudok sajnos nem tudok mondani 'menő' szavakat.

2013. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Számomra elég elképzelhetetlen,hogy Te vagy a szülő,de ha te vagy ha nem,akkor sem értem a logikádat.


Attól,hogy angolul trágárkodik "menő" szavakkal attól még ugyan úgy csúnyán fog beszélni,csak mindenki megérti.

2013. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

menő szöveg uhhhhhhhhh..... még Butters szülei is jobban kezelnék a problémát

15f

2013. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
majd kinövi... én is beszéltem úgy valamikor mint a kocsis
2013. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést nem sikerült felfognom eddig..


A fiad csúnyán beszél.. oké. Egészségére. Te pedig olyan angol szavakat szeretnél hallani, amik menők, hogy "leszokjon" a káromkodásról? Ez egy eléggé érdekes terv.

Sok sikert.

2013. aug. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
Menj oda hozzá így, hogy: "Yo, dawg! I hear ya like raping some swears. I want ya know, it ain't no cool. Raping like some real black-ass ghetto nigga cool. Ya got burnt now, ya son of a bitch, yo!" Mindezt Samuel L. Jackson hangján.
2013. aug. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Elég alacsony intelligenciaszinted lehetsz, ha az ekkora gyerekedet így akarod nevelni.
2013. aug. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj úgy te is, használd azokat a szavakat és majd rájön, hogy nem menő.
2013. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Feltételezett "menő" dolog ellen legjobb ha a "ciki" emberek is a "menő" dolgot csinálják. És hát a szülő sajnos általában a ciki kategóriába tartozik egy gyereknél.
2013. aug. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

buták vagytok ha azt hiszitek azért beszél rondán, mert menő...

egyszerűen ez egy rossz szokás és az országos cimboráim között még ma is eleresztek egyet kettőt pedig én már nem vagyok kiskamasz

2013. aug. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!