Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Körülöttem már minden ismerősö...

Körülöttem már minden ismerősömnek/barátnőmnek/osztálytársamnak van vagy volt barátja/barátnője, csak nekem nem. Eddig ez nem is zavart annyira, de most már kicsit kezd, főleg, hogy a többiek is piszkálnak miatta. Tényleg nagyon ciki? 15/L

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 21:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) De én nem a szexre gondoltam (sokan arról írtatok), hanem csak egy "sima" kapcsolatra.
2013. szept. 26. 12:14
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem ciki,teljesen normális,én 17éves voltam amikor az először volt párkapcsoaltom, addigra már minden osztálytársamnak volt valakije. Végül úgy alakult,hogy én mentem először férjhez,és nekem lett leghamarabb gyerekem/gyerekeim,pedig nem fiatalon szülten.Szóval semmi nem múlik azon,hogy ki mikor kezd el érdeklődni a másik nem iránt, és érdeklődik is,mikor kezd párkapcsolatot.
2013. szept. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Mindeki szamara maskor jon el ennek az ideje. Ne eroltesd masok miatt, inkabb azzal foglalkozz ami teged erdekel jelen pillanatban! Amennyiben most elkezdesz fiuzni es nem is erdekel az egesz meg annyira, elvonod a figyelmed fontosabb dolgokrol, pl. tanulas, jovo, nyelvek stb... Amugy is az emberi kapcsolatok elegge farasztoak tudnak lenni, hidd el, raersz meg ezzel.
2013. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az a ciki,hogy neked ennyire sokat nyom a latba az agymosott,felületes kortársaid véleménye,akik kúrással kompenzálják a szeretet hiányt!
2013. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

#13: Azt, hogy érted, hogy "elkezdek fiúzni"? Hog lehet azt "elkezdeni"? (Bocsi, ha hülye vagyok, de én tényleg nem értem)

Amúgy engem valamennyire érdekelnek már a fiúk, csak... ott az a csak.

2013. szept. 26. 14:47
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem ciki:D Én 16 vagyok, sosem volt senkim, na és?
2013. szept. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nem
2013. szept. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Lina32 válasza:
Semmiképp sem ciki, nagyon helyes, hogy nem jársz senkivel csak emiatt. Ha találkozol valakivel, akivel nagyon szeretsz együtt lenni, jókat dumáltok, vonzódtok egymáshoz, előbb utóbb elcsattan egy csók... na akkor kell járni valakivel. Nevetséges amit manapság "járás" címszóval művelnek, semmi értelme az egésznek, és minden elveszíti a varázsát. Olyan fiúval/lánnyal csókolóznak először, szexelnek, akivel csak úgy együtt vannak hogy hűdejárnak, de így lemaradnak arról ami széppé teszi a dolgokat. Ha van eszed nem teszed. Csak egy vélemény, de én pl vártam, és nem bántam meg.
2015. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!