Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ez "ciki" 17 évesen?

Szerintetek ez "ciki" 17 évesen?

Figyelt kérdés

Elég intim téma, sokat vacilláltam rajta, hogy egyáltalán kiírjam-e ezt a kérdést. 17 éves lány vagyok, 13 éves korom óta menstruálok. Mindig is tisztasági betétet használtam, egyszerűen tartok a tampontól. Anyukám is ezt használ, viszont a barátnőim, akikkel meg tudom ezt beszélni, már mind tampont használnak. Elkezdtem gondolkodni, hogy ez mennyire „gáz”, és rájöttem, hogy valószínűleg eléggé. Mivel sajnos elég intenzív a menstruációm, iskolaidőben mindig az éjszakai, nagyméretű betétet használom, nehogy baleset érjen. Eddig nem zavart, de most elkezdtem izgulni, mert nem tudom, vajon egy sima farmernadrágon (akár kék, akár színes) átlátszik-e, vagy tesiórán a melegítőn át észrevehető-e?

Mit gondoltok, mennyire megszokott az egészségügyi betét használata a velem egyidősek körében? Nagyon gáz?


2013. aug. 29. 22:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 éves vagyok és egész életembe csak betétet használtam.

Mi látszódna át, nem értem? Meg különben is ki a fene nézegeti a lábad között a nadrágot.

2013. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
A betét nem látszik át nyugi.
2013. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Helló! Én is 17 leszek. Kb ötödikes korom óta elég intenzív nekem is. Soha nem használtam éjszakai betétet nappal. Volt hogy minden szünetben cseréltem. soha nem áztam Még át suliban. Nem tudod megoldani a mosdóban a normál betét cserét szünetben? Szerintem egyáltalán nem ciki betétet használni. Személy szerint mindig minden hónapban kiprobalon a tampont de mindig rajovok hogy nem is szeretem használni :D hordja azokon a napokon sötét farmert vagy piros színűt. Remélem tudtam segíteni :)
2013. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
100%
NEM GÁZ. Cseppet sem.. :-)
2013. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem is ott gondoltam, hanem hátul, a nadrág ülepénél.
2013. aug. 29. 23:08
 6/30 anonim ***** válasza:
43%
szerintem ha egyszer kipróbálod a tampont utána nem tudsz majd betétre visszatérni... a betét borzalmas, pelenka érzés, az egész "mindened" tiszta vér lesz ott lent, és sokkal könnyebb átázni, meg ugye látszik is... szerintem egyszer ha kipróbálod a tampont nem veszthetsz vele semmit.
2013. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Na igen, ezt én is hallottam már többektől, de egyszerűen nem merem kipróbálni. Nincs is, aki elmondaná, hogy kell, meg félek is. Mindezt 17 évesen. :S
2013. aug. 29. 23:17
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Én majdnem mindig betétet használok, egyáltalán nem ciki!
2013. aug. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is 17 vagyok és betétezek. őszintén meg sem fordult a fejemben az, hogy ez gáz lenne. Nincs erős vérzésem, megszoktam a betétet és soha nem áztam át.
2013. aug. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
53%
Én ezért nem használok betétet, mert aki mögöttem megy, az ha a seggemet nézi, akkor lehet látni, hogy betét tánc lábam közt.
2013. aug. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!