Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kedves szülők! Hogyan reagálná...

Kedves szülők! Hogyan reagálnátok, ha kb.13-15 év közötti gyereketek egyszer csak talajtorna bemutatót tartana nektek a fürdőkádban?

Figyelt kérdés

szóval, kád tele vízzel, ő meg behívna titeket, és a kádban talajtorna gyakorlatok egész sorozatát adná elő, fejen állna, bukfenceket csinálna, gyertya állásból hátrafele bukfencet és hasonlók. mi lenne a reakciótok?

köszönöm a válaszokat előre is!


2013. szept. 29. 11:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

1.Örülnék,ha nekünk is ekkora kádunk lenne,hogy ezeket meg tudnám csinálni veszély nélkül.:DD

2.Beíratnám szertornára,ha ilyen ügyes.;)

2013. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem, hogy 15 évesen egyszál f@*zba pörögtem volna anyám előtt, de lehet már öreg vagyok ehhez...
2013. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nyugodt lehetsz, nem is arra gondoltam, hogy pont Te ott csináld anyád előtt fiú létedre. És nem kéne felpontozni, aki nem tud csak kicsillagozott szavakkal írni. Nagyon nem ez volt a kérdés lényege. Szóval a te válaszodra nem vonatkozik, hogy "köszönöm a válaszokat előre is!"

Gyengébbek kedvéért módosítsuk a kérdést, azonos nemű szülőkre, én is így gondoltam, bár sok családban a felnőttek is ott rohangálnak egymás előtt meztelenül, szóval talán nem ebbe kellett volna belekötni. Sikerült kiragadnod a kérdésből azt, ami a legkevésbé tartozik a kérdéshez.

2013. szept. 29. 20:21
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd már el, hogy ez mégis miért jó! Tényleg, nagyon kíváncsi vagyok, mert ez így egyenlőre nagyon betegesnek tűnik!
2013. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Tudom, vicces, "beteges", de nem rossz értelemben. Mi van, ha valaki szeret tornázni, szereti a vizet és néha ilyeneket is csinál? Persze nem kell tudnia a szülőnek, ill. neki bemutatni. Csak érdekelt, hogy ha szülőnek ezt megmutatná a gyerek, mit reagálna. A válaszokból azt tudtam meg, a legtöbben bolondnak néznék és nagyon meglepődnének.
2013. szept. 29. 21:08
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Bolondnak nem nézném, viszont azért a testi épségét eléggé félteném. Egy ilyen után elgondolkodnék rajta, hogy valami ehhez kapcsolódó sporthoz nem lenne-e kedve a gyereknek.
2013. szept. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi ez bakker? Miért akarsz te ilyeneket csinálni a kádban? Miért PONT a kádban? Miért nem lehet mondjuk a földön? Mi vagy te, úristen???
2013. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy én ilyet akarok-e csinálni vagy úristen, hanem hogy egy szülő hogyan reagálhat ilyenre.
2013. nov. 13. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!