Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Egy anyuka meddig...

Szülők! Egy anyuka meddig menet el a fegyelmezésben, ha a kamasz gyereke visszabeszél neki?

Figyelt kérdés

Én nem tudom egy könnyen feldolgozni a történteket!

És nem beszélek anyával és kerülöm.

De az a fucsa hogy azóta ő sem szól hozzám (a tesómnak azt mondta, hogy azért mert én sem beszélek hozzá) de eddig mindig veszekedett velem, mindig kiabált, vagy rám szólt valamiért, de most azt sem, ami fura.

Én azért nem szólok hozzá mert nem merek, nem is köszönök,

Meg haragszom is rá!

Én úgy gondolom, hogy attól még hogy az anyám ő neki is bekéne látnia ha túl agresszív volt.



#szülő #kamasz #kofliktus
2013. okt. 16. 22:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Én nem tudom egy könnyen feldolgozni a történteket!"


Valami konkrétumot írhatnál.


Mert nem mindegy, hogy a "történtek" mit takarnak.

Nem tudhatjuk, hogy te már attól is elsírod magadat, ha valaki csúnyán néz rád a buszon, vagy Édesanyád véresre korbácsolt tegnap este, mert egy joghurt helyett kettőt ettél meg vacsorára.

2013. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem simán szájba vághatja,sok gyerekre rá is fér gondolom elege lett,hogy beszélhet neked tojsz rá.
2013. okt. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Figyu kérdező én tényleg segíteni szeretnék. Akár privibe is írhatsz. De nem mindegy, hogy milyen szutációban ütöttek meg (úgy érzem ilyesmi történhetett). Pl. ha csináltattál egy tetkot anyud erős tiltakozása ellenére, akkor azt mondom lehet jogos volt (ez függ a életkorodtól is), de ha mondjuk megetted a dugi csokit, akkor nem hinném, hogy megérdemelted, amit kaptál.

Igazi infok nékül semmit nem tudunk kezdeni, a kérdéseddel, mert ez így csak a saját érzéseidnek a leírása, ami persze nem baj, de így nem tudunk segíteni. Ne törödj a rossz indulatú emberkékkel, csak szépen írd le, hogy mit tett anyud, ami így felzaklatott, min vesztetek össze és, hogy hány éves vagy. Én tényleg segíteni akarok.

2013. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Visszabeszélt,benne van a kérdésben,szerintem anyukának elege lett,hogy a gyerek állandóan visszabeszél,és kapott egyet,megjegyezném azért a legtöbb tini megérdemli,és le lehet megint pontozni,kicsit vicces,hogy állandóan ápolgatni kell a gyerek lelkét akkor is ha bunkó,szemtelen,rendetlen,kap egy pofont és már depressziós lesz ez gáz...
2013. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

már gondolom így is jót mulattatok rajtam.

Nagyon vicces tényleg!!!!

Remélem halálit röhögtök amikor ilyen kedvesek vagytok a másikkal.

Ti milyen emberek vagytok, ti tökéletesek vagytok?

Amikor tizenévesek voltatok nem veszekettetek soha a szüleitekkel?

Nem volt olyan hogy az anyukátok piszkál titeket és egyszer csak elmondtátok a saját véleményeteket?

Ilyenkor az a megoldás ha az anya megveri a gyerekét, akármennyire fáradt, és akármilyen rossz volt a meló.?

Én tehetek arról hogy anyának pocsék a melóhelye, és rajtam kell levezetni a feszkót?

Én imádom a gyermekeket, és ha nekem lesz gyermekem és rosszat csinál, fegyelmezni pofonnal akkor fogom ha megérdemli, mert olyat csinált,

És én azért fogon fegyelmezni a gyermekemet, hogy tanuljon belőle és máskor jól cselekedjen.

De úgy megütni nem fogom hogy nyoma maradjon, mert abból nem tanulja meg hogy mi a helyes.

És én nem fogom feszültség levezetésként verni a gyerekem.

És én azt gondolom hogy lehet hogy az anyám, de nincs joga ehhez! És lehet hogy rossz a napja, de csak neki van rossz napja?

Nem érdekel írjatok amit akartok!

De ha ti is egyet értetek és a saját gyereketeket veritek akkor hajrá, de akkor ti vagytok gerinctelen, önző, rossz szívű emberek.

És nem biztos hogy én és a velem egykorú kamaszok.

2013. okt. 17. 22:25
 16/21 anonim ***** válasza:
Van testvérem, minket soha nem ütöttek meg a szüleink. Nem is lett volna okuk. Amire megkértek (pl: rendrakás, stb..), azt megcsináltuk. Meg tudtuk beszélni, ha el akartunk menni valahova. Soha nem beszéltünk vissza. Szerintem egy szülő, aki felneveli a gyerekét, dolgozik, hogy legyen mit enni, nem érdemel tiszteletlenséget.
2013. okt. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A válaszaid alapján egy hisztis kiskölyök vagy,senki sem mondta,hogy agyon kell verni a gyereket,és mivel nem is írod le mi történt vaklószínűséggel kaptál 1-2 pofont.Messze vagy te még sz érettségtől és a felnőttségtől az biztos,támadsz és nyafogsz,minek is írtad ki a kérdést,hogy sajnálkozzanak,hogy felpofoztak? Ha megérdemelted megérdemelted,te tehetsz róla.
2013. okt. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Légyszíves mond el, hogy min vesztetek össze, mert az nem mindegy, hogy mi miatt ütött meg édesanyád meg, hogy 1 pofont kaptál vagy konkrétan megvert.
2013. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Nem kapcsoltam le a villanyt félnyolckor mert rajzoltam a gép előtt a netről de anya aludni akart.

Megütött, ráncigált, rukdosott és ennek nyoma is van. Én csak annyit akartam tudni, hogy ez helyes e

Nem sajnáltatom magam, azt sajnálom, hogy amikor ráncigált nem estem le és törtem ki a nyakamat, és ez nem csak nekem lett volna jobb hanem anyának is, és mindenkinek, minden kedves ismerősöm örülne nagyon!

2013. okt. 18. 15:55
 20/21 anonim ***** válasza:

Ez nyilván nem helyes, sőt, elítélendő Édesanyád részéről. Esetleg Édesapáddal hármasban üljetek le beszélni, ő biztosan tud hatni rá. Ha minden jól megy, sírva összeborulós bocsánatkérés lesz a vége :)


De előbb is kibökhetted volna a történteket, mielőtt az előző hosszabb kommentedben elmondtad volna minden gonosz embernek a válaszolókat, akik igazából teljes sötétségben tapogatózva a 0 információ alapján írtak valamit a kérdésedre.

Megspórolhattad volna magadnak a szentbeszédet.

2013. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!