Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem normális kapcsolat egy...

Nem normális kapcsolat egy felnőttel? Miért nem zavar? Miért akarom titkolni?

Figyelt kérdés

Én hamarosan 17 leszek,ő 34.

A mostohaapám főnöke és tavasszal találkoztam vele először.Utána párszor összefutottunk,néha este/éjszaka is,olyankor meghívott pár italra,beszélgettünk és még a barátnőim szerint is állati jó pasi.

Egyre többször találkoztunk és többet beszélgettünk,most már naponta beszélünk vagy találkozunk.

Olyan kocsija van,ami nekem az álmaim autója,de tudom,hogy olyanom sose lehet,mert borzasztóan drága.De engedi,hogy vezessem!Mármint,még nincs meg a jogsim,szóval csak úgy,hogy ott van mellettem,de akkor is...

Egy héten párszor elmegyünk együtt ebédelni és azt vettem észre,hogy sok mindent csak vele beszélek meg.

Elég nagy a befolyása és beszéltem neki arról,hogy az egyik tanár utál és emiatt minden dogám vagy 1-es vagy 2-es,és ha felelek,akkor is mindenbe beleköt.Mondta,hogy jóban van az igazgatóval,majd beszélget vele erről.Furcsa mód,a következő héten megkaptam az első jó jegyemet abból a tantárgyból és a tanár egyszer sem szólt be vagy küldött ki az osztályból.

És még rengeteg ehhez hasonló dolog van.

Mégsem akarom,hogy itthon ez kiderüljön.Nem tudom,miért,de nem szeretném.Félek,hogy esetleg anya kiborul vagy valami.

De amúgy nem zavar ez az egész,sőt.



Ez ugye nem normális kapcsolat?

Anyukák,ha ezt megtudnátok,akkor mit szólnátok hozzá?Vagy szó nélkül hagynátok?


2013. okt. 27. 20:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
*szerinteD
2013. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
17 évesen neked még tanulnod kellene, SOKAT,ezért ajánlanám, hogy veled egykorúval járj, olyannal, akinek ugyanazok a céljai. Ez a pasas nem akarhat tőled komoly kapcsolatot, a kora a tiéd duplája, nem lehet önző, be kell fejét és a tanulmányaidat. Szerintem fejeltsd el, előbb, mint ahogy a saját korosztályos ribinek titulál.
2014. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Be kell fejezned a tanulmányaidat. Bocsi a telóm javított.
2014. júl. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!