Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti hogyan reagálnátok...

Szülők! Ti hogyan reagálnátok le, ha megtudnátok 14 éves lányotokról aki egyébként kitűnő tanuló, jó sportoló, a tanárok dícsérik, sok barátja van, illedelmes stb, hogy már nem szűz? Ha egy éve vannak együtt a barátjával, aki 16 éves.

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 17:33
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom mire gondolsz. Teljesen normálisak a szüleink. Tanárok és egyéb értelmiségi munkakörben dolgozók. Mindkettőnk családja egész és ép, egyikünk családjában sem volt még válás. A nagyszülők is rendes és becsületes emberek, ők sem átkoztak ki minket. Mindketten jómódú és nagyvárosi családban nőttünk fel. Szeretjük a háziállatokat, nekik is nekünk is volt. Mire vagy még kíváncsi?
2013. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
6%
Az értékrenddel van a probléma..
2013. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
13%
Martina?
2013. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
94%
Én nem vagyok egy liberális szülő, de ha egy éve együtt jár egy 16 éves fiúval, én számítanék rá, hogy megtörténik vagy megtörtént. Szerintem egy lányt, aki már menstruál és együtt kezd járni egy fiúval, azt fel kell világosítani és a mai világban el kell fogadni, hogy megtörténhet. Ezért fontos, hogy a lány milyen útmutatót kap még az együttjárások előtt. De ha még mindig együtt van a fiúval, biztos boldog is vele. Jól is tanul, egészséges a szociális kapcsolata is másokkal, minden rendben vele. Korán kezdte, de talán nem kell megbánnia.
2013. nov. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
10%
utolsó egy kislány még,attól,hogy vérzik meg nőa melle még egy gyerek akkor is ha "KOMOLY" barátja van,talán ha a szüli normálisan nevelték volna a gyereknek normális értékrendje lenne,lenne tartása,nem tenné szét a lábát első tiniszerelmének
2013. nov. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
74%

Egyébként tényleg az a baj, hogy elég belenézni a Szex kategóriába, tele van buta és felelőtlen 14-15 évesekkel, akik naponta írják ki a kérdéseiket, hogy lehetnek-e terhesek, ha ez meg ez történt...?


A többség még abszolút éretlen a szexhez ennyi idősen, és most hiába jövünk itt egy-két pozitív példával, sosem tudhatja az ember, hogy mikor lesz éppen az ő gyereke az az átgondolatlan tini, aki terhesen jön haza.

2013. nov. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
14%
Ebben a kérdésben azt nem értem, hogy hogy jön a szüzesség elvesztése ahhoz, hogy valaki jól tanul, jól sportol, sok barátja van (ez erény????). 14 éves. Ez számít.
2013. nov. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Ezek alapján a lányod intelligens és tisztában van azzal, amit cselekszik és annak következményeivel. Ha őszinte, érett kapcsolatról van szó,akkor ez teljesen normális. A kor nem határozza meg azt,hogy mennyire érett valaki!! A szex egy ajándék Istentől,ami az intimitásról szól. A helyedben elbeszélgetnék vele, felvilágosítanám(ha eddig nem tettem, vagy ha kérdése van válaszolnék rá) nőgyógyászhoz vinném a későbbi egészsége érdekében. Semmiképp nem pofoznám fel,vagy hasonló. A lányod ezzel még jobban távolságtartóbb lenne, azt tanulná meg első sorban ebből,hogy hozzád nem fordulhat, ha baj van. Még jobban próbálna titkolózni. Más a mai generáció, nem olyan amiben mi, mai szülők felnőttünk. :)
2022. febr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!