Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti hogyan reagálnátok...

Szülők! Ti hogyan reagálnátok le, ha megtudnátok 14 éves lányotokról aki egyébként kitűnő tanuló, jó sportoló, a tanárok dícsérik, sok barátja van, illedelmes stb, hogy már nem szűz? Ha egy éve vannak együtt a barátjával, aki 16 éves.

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 17:33
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
73%
Hát nem gratulálnék neki, de tenném amit tenni kell... Vinném nődokihoz, mert ilyenkor kell, leírták, hogy szükséges - védekezéstől függetlenül. Nem tiltanám, de valószínűleg kifejezném nemtetszésemet, illetve megmondanám, hogy csalódtam benne valamilyen szinten, azt hittem ezzel vár még olyan két évet...
2013. okt. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
17%
Sokra megy a jó tanulással ha pár hónap/év múlva jön a véletlen baba.
2013. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
38%

Kedves utolsó, én 12 éves korom óta élek szexuális életet, mégsem voltam még terhes.


26/N

2013. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
44%
Utolsò biztosan nem vagy rendbe se lelkileg sem agyilag, hogy taknyos 12évesen már szexeltél,nyilván a szüleid is tojtak Ràd, a helyedben nem reklámoznám, mert ez szégyen , nem érdem...
2013. nov. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
82%

Ahha hát vicc,hogy a legtöbben azt hiszik a luxuscikkek megvonásától bármi is változna:DDDD Ha bünteted max annyit érsz el,hogy soha többet semmit nem mond el neked. Egyrészt,másrészt ha akar akkor bármikor bárhol le tud feküdni a pasijával.

(ettől függetlenül 14 évesen szerintem még korai)

2013. nov. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
70%

Ha engedi, h 16 éves barátja legyen, MIRE SZÁMÍTOTT???

Cs szájrapuszi, meg kézenfogva sétálás egy 16 êves fiúnak kevés

2013. nov. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
74%

nem szep dolog,viszont,en is 14 vagyok,es belekepzeltem magam a helyzetbe.ha ilyet csinalnek(bar,biztosan nem,semmi penzert nem fekudnek le ennyi idosen senkivel),es eltiltananak a fiutol,azert is csinalnam.nem tudom,hogy dolgozol,es mennyit van hetkoznaponkent egyedul a lany,de az a nehany ora pont eleg arra,hogy a fiu felmenjen hozzatok,vagy akar o elszokjon.szerintem beszelj vele higgadtan,de azert erezze,hogy rossz fat tett a tuzre.nalam ez mindig bevalik,pedig azert en is csinaltam egy-ket olyan dolgot,amiert akar anya meg is pofozhatott volna(pl.hazudtam arrol,hogy hol vagyok,stb).viszont egy alapos beszelgetes utan eleg erosen elgondolkodtam,es soha tobbe nem csinaltam...

14/L

2013. nov. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
71%

Elhiheted, hogy nem reklámozom, mint ahogy régen sem.

De azért nem kell akkora marhaságokat mondani, hogy előbb lesz terhes. Nem mindenki akkora hlye, hogy gumit se tudjon használni.

2013. nov. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
65%

Ha jól láttam, egyetlen egy olyan hozzászólás volt, akit nem borított ki ez a dolog. Nos akkor jövök én is.


Én 15 voltam, a barátnőm 14, amikor már szexuális életet éltünk. A szülei tudták, bár szerintem nem akartak róla tudomást venni. Voltunk együtt családi nyaraláson is, sokszor voltam náluk is, ő is nálunk. Sem az én családom, sem az ő családja nem élte ezt meg ilyen hevesen, mint ahogy ti előadjátok. Szerintem teljesen természetes dolog, hogy a kamaszok szexelnek. És láss csodát, nem esett teherbe, mindketten rendes, tanult, és tisztességes felnőttek lettünk. Egyikünk élete sem futott vakvágányra, és egy azóta sem bántuk meg a dolgot. A szerelem szép dolog, kortól függetlenül.


Egyébként felnőtt fejjel sem tudok elképzelni olyan tiltást, ami mellett ne lenne 10 perce leugrani a parkba dugni egyet.. Ha már itt tartunk, még ez előtt a barátnőm előtt ez volt a helyzet, egy másik lánnyal, a szülei nem engedték hogy barátja legyen, úgyhogy a társasház pincéjébe kellett lemennünk szexelni. Na ennyit a tiltásról.


És még egy filozófiai felvetés, vajon miért van rengeteg gátlásos nő aki nem képes önfeledten élvezni a szexet? Talán köze lehet ahhoz, hogy a szülei megpofozták, megrugdosták, megalázták, bezárták a szobájába, nem adtak neki enni, amikor megtudták hogy életében először szerelmes valakibe?

2013. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
15%
Senki sem mondta,hogy verjék agyon utolsó,de egy 14-15 éves gyerek kapcsolatába nem fér be a szex,képzelem milyen szüleitek lehetnek akik szerint ez belefér
2013. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!