Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, válaszolnátok pár...

Kamaszok, válaszolnátok pár kérdésre a mindennapjaitokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Légyszi a válaszhoz kort és nemet is írjatok:)

- Hétköznap mikor szoktál lefeküdni aludni?

- Tanulmányi átlagod?

- Melyik nap mennyi órád van? Melyik nap mikor érsz haza?

- Jársz különfoglalkozásokra? Mikor vannak ezek (hány órakor)?

- Mit csinálsz suli után?

- Milyen gyakran jársz szórakozóhelyekre, kávézókba, moziba?

- Mennyi időt töltesz a szüleiddel, testvéreiddel hétköznap?

- Mennyi időt töltesz gépezéssel, netezéssel hétköznap?

- Mennyit tanulsz hétköznap? Hétvégén?

Köszi a válaszokat :)



2013. okt. 31. 18:17
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
51%

16/L, 11. évfolyam


-általában 11-kor fekszem le aludni

-most olyan 3.5-3.8 között, fogalmam sincs

-két napon 9, többi hármon 7 órám van, fél 5-kor és 3-kor

-nem járok semmire

-gépezem, zenét hallgatok

-szórakozóhelyre, kávézóba soha, moziba évente max egyszer

-a szüleimmel rengeteget, tesóm nincs

-napi 6-7 órát

-egyaránt semennyit, órák előtt szoktam

2013. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
65%

-Reggel 6-kor kelek, este 21-22 óra körül megyek aludni.

-4,75 (évek óta ugyanezt hozom:D)

-Minden nap nyolc. (Változóan 0-7 illetve 1-8 órában vagyok bent.) Háromszor végzek hetedik óra utánra, ilyenkor olyan fél négyre otthon vagyok. Amikor nyolcadikom van akkor fél öt előtt nem érek haza.

-Különfoglalkozásokra nem járok. (Bizonyos tantárgyakból orientálódok, de ezek általában az alapórák helyett vannak.)

-Suli után általában 10-30 percet lógok suliba haverokkal, mert nem mindig jön HÉV, ha jön egyből megyek haza, itthon fél óra gépezés, tanulás, aztán még kicsit gépezek, megyek aludni kb. (Eléggé durva egyszerűsítés...) Kivéve pénteken, akkor ottmaradok este 18-19 óráig, haverokkal kimegyünk a parkba, pár sörrel, és hát elvagyunk..:)

-Szórakozóhelyekre nem járok, koncertekre inkább de már vége van a szezonnak. (Havi 1-2 alkalom.) Kávézóba se járok, moziba szinte minden héten járok, gyakran egyedül, de filmfüggő vagyok. Itthon is gyakran nézek filmeket, pedig lenne dolgom.

-Szüleimmel változó, de 30-60 perc körül alakul, testvérem ugyanez.:) (Húgom van, 3 évvel fiatalabb.)

-Gépezéssel napi 2 órát mondanék durva becslésnek. Legfeljebb 3, de nincs annyi időm délután a tanulás, fürdés stb. mellett.

-Hétköznap napi egy óra (ha nincs bejelentett dolgozat), hétvégén általában vasárnap 3-4 órát tanulok.



16/F

2013. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
50%

16L

-11-12 között :D

-most épp 3,96 de amúgy 4 alá nem szokott menni

-hétfő 9 , kedd 9, szerda 5 (6 lenne de egyre nem kell járnom), csütörtök 9, péntek 7

- koleszos vagyok :)

- hát ha úgy nézzük nem járok, de művészeti suliba járok szóval nekem egyben van az iskolával

-mivel 7ig vagyok iskolában örülök,hogy élek

-sütizni, kávézni hetente járok, moziba kb kéthavonta

-semennyit mivel koleszos vagyok

-hát egyhuzamban mondjuk 2 órát, de suliban is sokat felnézek :D

-hétköznap mondjuk max fél óra, hétvégén is ennyi

2013. okt. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
74%

*10 óra körül.

*Tavaly kitűnő voltam, jelenleg olyan 4,6-4,7 körül vagyok, még tervezek javítani.

*Hétfő: 7 órám van, 3 óráig, kb. 15:20-ra érek haza.

Kedd: 7 órám van ,13:40-ig,, plusz biológia szakkör ,hivatalosan 14:15-től, de ha előbb megyek, előbb elenged a tanárnő,így általában 3 órára érek haza.

Szerda: 9 órám van ,15:55-ig,, 16:20-ra érek haza általában.

Csütörtök: 7 órám van ,13:40-ig,, plusz énekkar 2 órától, 3 óra körül szoktam hazaérni.

Péntek: szintén 7 órám van, 13:40-ig, általában 14:15 körül érek haza.

*Azt hiszem, az előző kérdés ez is meg lett válaszolva. :D

*Amint hazaérek, gépezek kb. 20 percet, aztán kezdek tanulni.

*Soha.

Szüleimmel kevesebbet, édesanyám 5 körül ér haza a munkából, édesapám ha nappalos, akkor este 7-kor, ha éjszakás, 5 óra körül már készülődik. Húgommal több időt töltök együtt, ő már rendszerint itthon van, mikor én hazaérek, sokszor segítek neki a tanulásban is.

*Napi egy óra körül mozog, ha kivételesen kevesebb házim van, akkor több, hétvégén és péntek délután szintén több.

*Hétköznap 1-4 órát, attól függ mennyi házi van. Hétvégén 4-6 órát szombaton is, vasárnap is. Ekkorra már tetemes mennyiség fel szokott halmozódni, bár közrejátszik a maximalizmusom, mindent háromszor tökéletesebben akarok megtanulni, mint mások. :D

15/L, 9. osztály

2013. okt. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
65%

12/L

- 22.00 - 23.00

- 5.0

- Hétfőn nyolc, kedden és pénteken hat, csütörtökön öt, szerdán pedig hat órám van. (Plusz vasárnap van egy külön németem) Mivel napközis vagyok, ezért minden nap ugyanakkor érek haza. Busszal járok, kb. 16.10-16.20 között érek haza.

- Járok. Ahogy említettem, vasárnap a német, valamint hétfőn azért van nyolc órám, mert nyolcadikba járok külön angolra. Ezért a kettőért fizetek. Aztán járok újságíróra illetve drámára. Az újságíró kedden nyolcadik órában, a dráma minden második hét szerdáján, napközi időben van.

- Amikor hazaérek, eszem, kinézek a kutyákhoz, gépezek, aztán tanulok. Tanulás után olvasok, gépezek.

- Ezek közül csak moziba szoktam menni, talán kéthavonta egyszer, meg a szülinapomon.

- A testvérem külön él tőlünk, nem igazán néz felénk, de azért minden héten tudunk vele beszélni, mert a mi házunktól indulnak Apuval dolgozni. (Külföldön dolgoznak, minden hétvégén hazajönnek. ) Ebből következik, hogy Aput csak hétvégén látom, meg amikor szabin van. Általában sokat vagyok anyuval, főleg kaja meg filmnézés közben szoktunk beszélni. Valamint a nagyszüleimmel élünk együtt, ők a földszinten, mi az emeleten, így velük is sokat beszélek.

- Hétköznap olyan 2-3 órát vagyok gép előtt. Egy kicsit sok, főleg olyankor, amikor nincs olvasnivalóm.

- Hétköznap annyi időt töltök tanulással, amennyit szükséges. Most hetedikben több óránk van, nehezebb is az anyag, így fél óra és két óra között van ez. Az írásbelit meg napköziben szoktam megcsinálni.


Remélem, segítettem,

2013. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
60%
* Hétvégén vasárnap délelőtt szoktam tanulni, körülbelül ugyanennyit.
2013. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim válasza:
65%

13/L


-21:00-kor, pénteken 21:30-kor.

-4,93 az e-napló szerint.

-Minden nap 8. 16:00-kor van vége a sulinak, de haza 16:30-ra érek.

-Iskolai programon belül igen(matek, angol), de azon kívül nem.

-Kb.16:15-17:15-ig gép, tanulás 1-2 óra, majd esti teendők(fürdés, vacsora...)

-Nem járok szórakozó helyekre se kávézóba,moziba havonta egyszer.

-Hát szüleimmel 1-2 órát, tesómmal 2-3 órát.

-1-2.

-Hétköznap maximum 2 órát, hétvégén szintúgy.

2013. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
58%

- 22:00 00:00 között

-3,3 de lesz ez sokkal jobb is,tavaly pl 4,3 volt.

-minden nap 6 órám van, 15:10-kor érek haza

-csak rajzra, pénteken 17:00-tól 19:00-ig de általában 20:00-ig maradok.

-Tv-zek,tanulgatok

-Ritkán, kb kéthavonta.

-Szinte semmit, nem kedvelemőket.

-Legalább 3 órát.

-Ha írunk vmiből tanulok de amúgy nem.

13/L

2013. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
61%

-22,23

-4,3 körül

-7,14:30 körül

- nem járok semmire sem

-gép,tv,sétálás,olvasás,főzőcskézés

-disco és házibuli kb. 2 havonta,kávézóba sose,moziba félévente

-anyával naponta órákat,apámmal semennyit,féltesómmal 2 hetente 2 napot

-4 vagy 5 órát,tudom,hogy ez elég sok

-általában semennyit,csak doga előtt 15 percet

16/L

2013. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
60%

- Hétköznap mikor szoktál lefeküdni aludni? éjfél-hajnali 1 kb

- Tanulmányi átlagod? 2-3

- Melyik nap mennyi órád van? Melyik nap mikor érsz haza? általában hat órám van. kb délután félkettőkor itthon vagyok.

- Jársz különfoglalkozásokra? Mikor vannak ezek (hány órakor)? nem járok.

- Mit csinálsz suli után? netezek, alszok, vásárolok, sétálok, összefutok pár emberrel, játszom, furópad, semmi izgi.

- Milyen gyakran jársz szórakozóhelyekre, kávézókba, moziba? bulizni kb 2 hetente, moziba, kávézóba nem szoktam menni.

- Mennyi időt töltesz a szüleiddel, testvéreiddel hétköznap? nagyon minimálisat.

- Mennyi időt töltesz gépezéssel, netezéssel hétköznap? egész délután netezem jóformán

- Mennyit tanulsz hétköznap? Hétvégén? semennyit.

18/L

2013. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!