Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, válaszolnátok pár...

Kamaszok, válaszolnátok pár kérdésre a mindennapjaitokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Légyszi a válaszhoz kort és nemet is írjatok:)

- Hétköznap mikor szoktál lefeküdni aludni?

- Tanulmányi átlagod?

- Melyik nap mennyi órád van? Melyik nap mikor érsz haza?

- Jársz különfoglalkozásokra? Mikor vannak ezek (hány órakor)?

- Mit csinálsz suli után?

- Milyen gyakran jársz szórakozóhelyekre, kávézókba, moziba?

- Mennyi időt töltesz a szüleiddel, testvéreiddel hétköznap?

- Mennyi időt töltesz gépezéssel, netezéssel hétköznap?

- Mennyit tanulsz hétköznap? Hétvégén?

Köszi a válaszokat :)



2013. okt. 31. 18:17
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:

13/lány

-9 és 10 között

-4,3 -4,4 (elég nehéz a hetedik :/ )

-minden nap hat órám van

-járok zongorára kedden és pénteken 15.00-kor és zenetörténelemre szerdán 18.00kor

-suli után általában elmegyek pizza papucsot venni a lányokkal,majd haza jövök kockulok és tanulok vagy gépezés közben tanulok :D

-nem járok ilyen helyekre,csak ritkán

-elég sokat,mivel egy házban élünk :D a nővéremmel szerintem a legtöbbet mivel egy szobában lakunk.

-elég sokat 2-3-4 órát. de ha a nővérem elveszi a laptopot akkor olvasni szoktam.

-hétvégén 1-2 órát,hétköznap is 1-2-3-at mert most hetedikben egyre jobban szeretnek a tanárok röpit íratni :/ :D

2013. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

-22:30 és 23:00 között.

-4,6

-6-7 órám van de van mikor 8 órám van tehát úgy 14:00 és 15:00 között.

-Járok matek korrepetálásra,német nyelvvizsga előkészítőre+előkészítőre, mert 8.-os vagyok

-Megírom aházit,utána pihenek,majd megint tanulás,utána zene aztán vacsora utána gépezek.

-Mozia úgy 2-3 havonta,buliba péntekenként,de nem minden héten.

-Nem sokat,mert dolgozik.Tesóim meg már időssebbek és külön élnek,változó.

-Napi fél óra-1 óra,de van mikor fel se lépek.

-Hétköznap összesen 8-9 órát hétvégén kb.2-3 órát.


14/L

2013. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

- Hétköznap mikor szoktál lefeküdni aludni?21:30-22:30 között

- Tanulmányi átlagod?4,8 körül szokott lenni év végén,félévkor.Erős gimibe járok

- Melyik nap mennyi órád van? Melyik nap mikor érsz haza?Hétfőn és csütörtökön 7,a többi napon 6

- Jársz különfoglalkozásokra? Mikor vannak ezek (hány órakor)?tTniszedzésre járok hetente 2-szer(délután 5 körül kezdődik)

- Mit csinálsz suli után?A barátaimmal dumálunk a kajáldában,elkísérjük egymást a belvárosba,onnan mindenki megy a dolgára.El szoktam menni falat mászni,terembe, de nem edzésszinten+járok néhány haverommal parkourozni a városba( [link] elmegyek a kistesóimért oviba/suliba(van 4 tesóm, szóval sokszor be kell segítenem).Busszal járok haza,ott zenét szoktam hallgatni.Hétköznap nem szeretek itthon lenni,inkább az aktív életet bírom,de ha otthon vagyok,akkor gépezek vagy rajzolok.

- Milyen gyakran jársz szórakozóhelyekre, kávézókba, moziba?A szüleim nem engednek el sokáig,így a disco, koncertek kizárva pedig szívesen mennék klubokba.Koncerten,fesztiválon nyáron voltam utoljára.Minden pénteken el szoktunk menni valahova néhány barátommal(pl egymáshoz filmezni,városba valami programra).Szombaton is mindig talizok valakivel.Vasárnap délután pedig gyülibe megyek,utána még estig beszélgetünk a városban.(akárhova is megyek, a szüleim max 11-ig engednek el de néha pl csak 9-ig)Moziba kb 2 havonta megyek,mindig mással,mennék többször is de drága :S.Kávézóba nem szoktam járni,mondjuk néha beülünk egy cukrászdába suli után pár osztálytársammal vagy a húgommal.

- Mennyi időt töltesz a szüleiddel, testvéreiddel hétköznap?Hát ha valakivel együtt jövünk haza,akkor közben dumálunk,esetleg bent maradunk kicsit a városbnan nézelődni, közben beszélgetünk.Estefelé meg szoktuk beszélni az aktuális dolgokat közösen(7 tagú a család)+kistesóimmal szoktam játszani,vagy a húgommal elmegyünk sétálni, bicózni a környéken

- Mennyi időt töltesz gépezéssel, netezéssel hétköznap?Hát úgy 1,5-2 órát,de van,hogy csak fél órát.Ennek nagy részét mondjuk a facebook tölti ki,mert a telómon sajnos nincs se wifi,se net előfizetés.

- Mennyit tanulsz hétköznap? Hétvégén?Általában az írásbelit megírom,meg átfutom az előző órán vett tanyagot az engem úgy valamennyire érdeklő tantárgyakból.(matek,fizika,angol)Ha valamiből írunk,akkor arra tanulok egy keveset.Mondjuk az egész tanulásra+házira fordított időm kb fél óra,ha fontos doga is van,akkor 1 óra.

16/L :)

2013. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim válasza:

-lefeküdni fél 9körül, aludni fél 11körül:D

- olyan 4

-ált.5 de van amikor6 kedden pedig 7

-1 vagy 2-kor

-németre csütörtökön 5-6 ig

-tanulok, gépezek, tv-zek

-péntek délutánonként barátaimmal

- 2-3 órát:D

- attól függ másnap milyen tantárgyaim vannak


13/lány :)

2013. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:
*bocsi szülős kérdést kihagytam..velük lakom szóval:D
2013. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:

Tíz és tizenegy óra között.

4,6-7, tavaly jobban teljesítettem.

Hétfő-csütörtök hét óra, háromhetente keddenként nyolcadik ill. kilencedik óra is, pénteken hat órám van. Általában negyed négykor érek haza.

Nem járok különfoglalkozásokra.

Suli után ebédelek, hazamegyek, opcionálisan meglátogatom a haveromat, aki nem messze lakik.

Kávézóba, moziba szoktam néha járni, havonta párszor.

Anyám meghalt, tesóm nincs, az apámmal élünk ketten, de nem töltök vele túl sok időt.

Rengeteget gépezek, de általában filmet szoktam rajta nézni.

Keveset tanulok, napi max fél óra kb.

16/f

2013. nov. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

nem mostani a kérdés,de azért válaszolok.

- Hétköznap mikor szoktál lefeküdni aludni?--> 22:30-23:30 óra között

- Tanulmányi átlagod?-->4,5

- Melyik nap mennyi órád van? Melyik nap mikor érsz haza?--> hétfőn,kedden és pénteken 8,szerdán és csütörtökön 7. Ha 8 órám van,17:40 körül,ha 7, akkor 17:10-kor.

- Jársz különfoglalkozásokra? Mikor vannak ezek (hány órakor)?--> járok.14:30-tól 16:30-ig (hétfő),14:20-tól 15:05-ig (csütörtök)és 15:30-tól 16:15-ig (péntek)

- Mit csinálsz suli után?-->kb. 1 órát barátommal vagyok vagy különórám van. Aztán kaja,tanulás,tanulás és a változatosság kedvéért tanulás (:-)) ,vacsi,facebook,fürdés,alvás.

- Milyen gyakran jársz szórakozóhelyekre, kávézókba, moziba?-->ritkán. 3 havonta 1x

- Mennyi időt töltesz a szüleiddel, testvéreiddel hétköznap?--> apum külföldön dolgozik,ezért skypeon beszélünk vele kb. napi fél órát. Anyummal is fél-1 órát vagyok,testvérem nincs.

- Mennyi időt töltesz gépezéssel, netezéssel hétköznap?--> 1,5.2,5 órát. Attól függ,mennyi időm van.

- Mennyit tanulsz hétköznap? Hétvégén?-->hétköznap kb. 3 órát (így is kevés),hétvégén 2-3 órát.

15/l (9.osztály)

2014. ápr. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:

Szia :)

Hétköznap:22óra

Most kezdtem a középsulit kb. 4.00-ra számítok

Minden nap7, mindig 13 óra után

Nem járok.

Eszek, laptop,pihenek,tanulok,beszélgetek,tévézek

Ritkán járok...

Mivel ottlakó vagyok ezért hétköznap nem találkozunk, de beszelünk napi 10-30 percet

Napi kb.3 óra internet, kb 2 óra tv

Hétköznap valamikor semennyit valamikor max. 80 percet

Hétvégén kb fél órát :)

Szivesen :)

15-f 1.középsuli

2015. nov. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!