Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, válaszolnátok pár...

Kamaszok, válaszolnátok pár kérdésre a mindennapjaitokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Légyszi a válaszhoz kort és nemet is írjatok:)

- Hétköznap mikor szoktál lefeküdni aludni?

- Tanulmányi átlagod?

- Melyik nap mennyi órád van? Melyik nap mikor érsz haza?

- Jársz különfoglalkozásokra? Mikor vannak ezek (hány órakor)?

- Mit csinálsz suli után?

- Milyen gyakran jársz szórakozóhelyekre, kávézókba, moziba?

- Mennyi időt töltesz a szüleiddel, testvéreiddel hétköznap?

- Mennyi időt töltesz gépezéssel, netezéssel hétköznap?

- Mennyit tanulsz hétköznap? Hétvégén?

Köszi a válaszokat :)



2013. okt. 31. 18:17
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
67%

- 10 körül fekszem, 11 után alszom el

- jelenleg elég rossz, 3,8 de igyekszem javítani.

- kedden 8, minden másik nap 7

- hétfőn gitár és többnyire csütörtökönként matek korrep.

- ha éhes vagyok eszek, kicsit pihenek, tanulok aztán gépezek (+kaja, fürdés, stb)

- szórakozóhelyekre nem járok, kávézóba legalább havi 1x, moziba évente 1-2 alkalommal

- tesóm egyetemista, koleszos így vele nem sokat, szüleimmel legalább napi 1 órát

- hétköznap átlagosan 1,5-2,5 órát és szombatonként ugyanennyit.

2013. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
49%

- Kilenckor már ágyban vagyunk általában, de úgy tízkor kezdek el aludni, addig TV-zek, olvasok.

- A tavalyi átlagom 4.8 körül van.

- Hétfőn 6, kedden 7, szerdán 5, csütörtökön 6, pénteken 6 órám van.

- Szerda magyar szakkör, csütörtök ECDL tanfolyam. De szerdán igazából nem is csinálunk semmit szakkörön.xd

- Tanulok, leckét csinálok, gépezek, olvasok.

- Nem túl gyakran. Sőt. Soha.xd

- Nem sokat, én inkább magamban vagyok. Persze anyáékkal szoktam beszélgetni, de úgy inkább egyedül vagyok.

- 2 órát naponta.

- Hétköznap kábé egy óra alatt megvan a lecke, fél-egy óra átnézni a dolgokat. Nem sokat tanulok, de jó az átlagom hála istennek.

13/L 7.o

2013. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
49%

13/L, 8. osztály

-10 fele

-4,90-5,00

-Mindig 7 órám van, és ált 2 óra körül

-színészetire, ami szombatonként van, amúgy egy csomó mindent csinálok magamtól otthon (sok nyelvet tanulok pl)

-tanulok, olvasok, néhe gépezek

-évente 5-6x, akkor is szíhnázba csak

-szinte semennyit, útálnak, és én viszonzom

-15-20percet

-1-2 órát hézköznap, hétvégén (ami sulit illeti. inkább odafigyelek órán mert mindent megjegyzek). Sulitól függetlenül 4-5 órát (színészet, nyelvek, stb)

2013. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
67%

14/L, 8. osztályos


- Hétköznap mikor szoktál lefeküdni aludni? 23:00 körül


- Tanulmányi átlagod? 3,6


- Melyik nap mennyi órád van? Melyik nap mikor érsz haza? kedden és pénteken 5 órám van,ilyenkor fél 1 körül a többi nap 6, ilyenkor fél 2 körül.


- Jársz különfoglalkozásokra? Mikor vannak ezek (hány órakor)? angolra (habár most szült a tanárom és szünetelünk)ez 12:30-13:30, és oroszra ami 16:00-17:00 volt, de mivel egyetemre jár a tanárom kicsit nehéz egyeztetni:P


- Mit csinálsz suli után? eszek, teázok/kávézok, ha sokat kell tanulni akkor azt, ha nem akkor pihenek/barátnőzök és csak este tanulok


- Milyen gyakran jársz szórakozóhelyekre, kávézókba, moziba? havonta 1x kb. barátnőkkel inkább sétálni megyek:)


- Mennyi időt töltesz a szüleiddel, testvéreiddel hétköznap? szüleimmel keveset, tesóm nincs


- Mennyi időt töltesz gépezéssel, netezéssel hétköznap? kb 2 órát naponta


- Mennyit tanulsz hétköznap? Hétvégén? 2-4 órát (mostmár, mert javítanom kell. október közepéig kb semmit.)


Egyébként mire kell?:)

2013. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
67%
11. vagyok, lemaradt, hogy 15/L, 9. osztály (gimnázium, ha számít).
2013. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
32%

1. 11-12 felé

2. Tavaly kitűnő voltam, idén is szeretnék az lenni :) Egyelőre csak négyeseim és ötöseim vannak.

3. Minden nap 7 órám van. 13.20 perckor van vége az utolsó órának, és gyalogosan kb kereken 14.00-ra érek haza.

4. Angolra járok heti 2x, 19.30-tól 20.30-ig tart. Régebben jártam sok mindenre (rengeteg sportot kipróbáltam, zeneiskolába jártam - már elballagtam), és most is szeretnék majd valamit el kezdeni sportolni, mert már így is magamra kaptam pár kilót, és nem szeretnék 100 kg-t nyomni.

5. Ebédelek, rögtön utána pedig lefekszem aludni.

6. Szórakozni minden hétvégén járok, ha úgy van, akkor péntek-szombat is, de általában csak egy napon. Kávézóba lyukasórák alatt szoktunk beülni, ill. néha suli után. Vagy ha valamelyik hétvégi napon (péntek vagy szombat) nem megyek bulizni, akkor is beülünk valahova, kb havonta 1x fordul elő az (de lehet ezzel sokat mondtam), hogy péntek/szombat este otthon ülök. Mozi nincs a városban, szóval kb 3 havonta 1x.

7. Nem túl sokat. Hétköznap mindannyian elég fáradtak vagyunk...

9. Változó, amennyi időm van. Ha nem kell semmit tanulni, akkor ha már délután kialudtam magam, a maradék szabadidőmet gépezéssel töltöm. Ha viszont sokat kell tanulni, akkor van, hogy sem kapcsolom a gépet. Félreértés ne essék, nem szoktam egész délutántól késő estig tanulni, de én a délutáni alvásomról nem vagyok hajlandó lemondani, inkább a nettől veszem el az időt (különben képes vagyok délután háromtól este 11-ig aludni, aztán 1kor lefeküdni megint :DD)

Átlagot sem tudnék mondani, mert olyan szar órarendünk van, hogy az egyik napon nagyon nehéz óráink vannak, a másik napon meg nagyon lazák.

10. Ez szintén a tanulnivalótól függ, de ha mondjuk csak felelésekre kell készülni, akkor úgy konkrétan tanulni nem szoktam, csak 1x-2x elolvasni az anyagot. Dogára átlag 1 órát tantárgyanként. Azt nem igazán értem, hogy hétvégén miért tanulnék többet, vagy akár kevesebbet. :D


16L és 10.-es vagyok.

2013. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
49%

- 11 körül, bár sokkal több alvásra lenne szükségem, hétvégén 9-10 órákat alszom.

- 4,0 körül lehet

- 6-7 órám van, olyan fél 3 körül itthon vagyok, kivéve hétfőn, akkor a plusz két tesi miatt négyig maradok.

- Nem, tavaly jártam külön némettanárhoz, hétvégén.

- Hazajövök, ha aznap volt új rész egy sorozatból, amit nézek, akkor letöltöm, megnézem. Aztán tanulok, előbb írásbeli aztán ha szóbelit kell, néha közben is szünetet tartok, de ha nem sok, akkor utána gépezek, filmezek, sorozatozok lefekvésig. Van, hogy a kettőt sajnos felcserélem, de igyekszem leszokni. :)

- Szórakozóhelyre szinte soha, több mint egy éve lehettem utolára. Kávézóba viszonylag sokat, moziba pedig ha olyan film van, amit szeretnék megnézni.

- Egyke vagyok, szüleimmel reggel töltök időt, meg este, ahogy hazajönnek. Nem feltétlenül üldögélek velük, de beszélgetünk, átmegyek hozzájuk beszélni a napomról.

- Nagyon sokat sajnos. De sok barátommal így tartom a kapcsolatot, a Facebookozás nagyon kis részét tölti ki az interneten töltött időmnek...

- Hétköznap ha nincs másnap témazáró vagy akármi amire tanulni kéne akkor 1-2 órát, ha van, akkor többet, attól függően, mennyit kell tanulni. Hétvégén ugyanígy, de ha tudok a héten előre nehéz dogáról, akkor elkezdek készülni.


16/L

2013. nov. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
49%

-fél tíz, tíz

-pff olyan 3-4

-Minden nap hat órám van ált este hatkor érek haza vagy négykor.

-Járok,heti 3x ezek 4 órakor vannak

-Tanulok,levegőt venni nincs időm

-Hétvégente talán...Havonta egyszer.

-Keveset

-Maximum 10percet(ha suli van,mint mondtam levegőt venni nincs időm)

-sokat,de nem eleget,túl nagy az elvárás

2013. nov. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
50%

1. 22:00 - 22:30 között fekszem le.

2. Középiskolában 4,5 fölött volt az átlagom, most már jóval nehezebb a tanulás, most 3-4 között van.

3. Hétfő, kedd, csütörtök 7 óra, szerda és péntek 8 óra.

4. Nem járok különfoglalkozásokra.

5. Mikor hazaérek ebédelek, kicsit pihenek, utána besegítek a háztartásba (elrakom a tiszta ruhákat a szárítóról, elmosogatok, vasalok, ha kell stb.). Aztán tanulok egy kicsit, bár nem minden nap, ez a baj. Itt már nincs számon kérés minden héten, így könnyen ellustul az ember.

6. Konkrét szórakozóhelyekre nagyon ritkán járok, évente pár alkalommal. Kávézóba, teázóba, beülős helyekre változó, általában havonta 3-4 alkalommal, de ezek elég drágák, így sokszor inkább egymásnál találkozunk barátokkal és ott csinálunk valamit (teát, forró csokit stb.). Moziba nem nagyon járok.

7. A szüleimmel nagyon kevés időt töltök, max. 1 órát, de nem is kimondottan vágyom többre. A tesóm nem velünk él már.

8. Tanulástól is függ, sokszor gépről tanulok, ilyenkor többet használom. Egyébként szórakozás céljából 1,5-2 órát használom max. a gépet.

9. Hétköznap nem szoktam túl sokat tanulni, ha nem lesz dolgozat. Hétvégén inkább tanulok kicsit többet, de ilyenkor sem szoktam túl sokat, ha nem lesz a következő héten dolgozat.


18/L

2013. nov. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
32%

- Hétköznap mikor szoktál lefeküdni aludni? 21:30-kor lefekszem tv-t nézni, 22:00-22:30 körül alszom el

- Tanulmányi átlagod? 4,7

- Melyik nap mennyi órád van? Melyik nap mikor érsz haza? hétfő-csütörtök: 7, pénteken 6

- Jársz különfoglalkozásokra? Mikor vannak ezek (hány órakor)? csak érettségi előkészítőre (szerda 1. és péntek 6. órában)

- Mit csinálsz suli után? találkozom a barátommal, tanulok

- Milyen gyakran jársz szórakozóhelyekre, kávézókba, moziba? szinte soha

- Mennyi időt töltesz a szüleiddel, testvéreiddel hétköznap? szüleimmel nem sokat mert dolgoznak, bátyámmal nem beszélek, húgomnak szoktam segíteni tanulni

- Mennyi időt töltesz gépezéssel, netezéssel hétköznap? telefonról szoktam netezni szinte minden szünetben + suli után, gép csak akkor ha leckéhez kell

- Mennyit tanulsz hétköznap? Hétvégén? hétköznap 1-2 óra, hétvégén pedig kb. egy délután, ugyanis előre is szoktam tanulni, hogy kevesebbet kelljen hétköznap


17L (11.oszt.)

2013. nov. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!