Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, ha azzal...

Mit csináljak, ha azzal csúfolnak, hogy cigány vagyok és elkényeztetett?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak nemrég,én anyával Pestről vidékre költöztem,egy nagyobb városba.Apukám félig török és ezért nekem sötétebb picit a bőröm és a hajam is fekete,de nem vagyok cigány.

Eddig még sosem bántottak emiatt,vagy amiatt,mert esetleg tehetősebbek lennénk,mint az átlag.Nem vágok fel,sosem verem nagy dobra,hogy épp hol voltam,miket vettem.

Strébereznek,mert van két nyelvvizsgám és az átlagom 4.00 felett van.Pedig nem tanulom halálra magam,csak este tanulok és nem bújom a suliban se a könyveket.

A fiúk nem piszkálnak,velük jól kijövök,már voltam velük bulizni is.De a lányok szörnyűek.Ha elmegyek mellettük,látványosan bámulnak,nekem jönnek és röhögnek,mintha lenne rajtam valami.

Legszívesebben vissza mennék apához,de nem akarom anyát megbántani.


15L


2013. nov. 16. 13:24
1 2
 11/12 anonim válasza:
Irigyek a cigányok szép barnák mint a törökök, én is cigány vagyok.Mindenki azon dolgozik,hogy nyáron szép barnák legyenek!
2013. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én apukám is török!Nekem a szemem, és a hajam sötét, a bőröm fehér, de megértelek, írj nyugodtan nekem, ha szeretnél beszélni....
2013. dec. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!