Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, van visszahúzódó,...

Kamaszok, van visszahúzódó, csendes iskolatársatok? Ha van, hogy viszonyultok hozzá, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Van :D Szerintem mindenkinek van! Hát mivel csendes nem nagyon ismerjük. Mivel nem nagyon ismerjük véleményt nem is mondhatnánk róla. Alapból olyan a lány hogy keveset jár suliba szóval viszonyulni is nehezen tudunk hozzá. Megszoktok már, de ha még is bejön a suliba akkor kedves meg minden :). 8.-osok vagyunk :D
2013. nov. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Én az voltam, de azért mert én, ha nincs mondandóm akkor nem tudok fölöslegesen beszélni. Meg, ha nem tudok valamihez hozzászólni, akkor sem magyarázok bele hülyeségeket. Igazából a tanárok azt hitték, hogy én alig beszélek, de az osztálytársakkal mindig ökörködtünk :))) Aztán mikor meglátta a tanár, hogy harmadmagammal tuszkolunk egy srácot a szekrénybe a folyosón egyből megváltozott a véleménye :))))) Ez általánosba volt. Mondjuk azzal már 7 éve végeztem :D
2013. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van olyan osztálytársam, aki nagyon csendes. Olyannyira, hogy amikor bejön reggel suliba nem is hallani, hogy köszön. Még ha épp tanulunk valami dogára és alig van zaj, akkor sem hallani. Én már elgondolkodtam azon is, hogy lehet, hogy nem is köszön, de azért ilyet nem feltételezek róla.


Igazából sehogy sem viszonyulok hozzá. Új iskolába járok szeptembertől, felnőttek vagyunk már, mindenkivel beszélgettem már szinte csak ezzel a lánnyal meg egy fiúval nem. Mindenkivel jól szót tudok érteni, jókat tudok beszélgetni. A fiú, akivel nem beszélgetek, teljesen más világ, ő a két padtársával elvan, másokhoz nem nagyon szól (azokhoz sem, akiket már régebb óta ismer), így nem erőltetem én se.

A csaj viszont nekem furcsa, nagyon keveset jár be suliba, akkor se szól senkihez. Első padba ül, de sokszor úgy tűnik nekem, mintha ott sem lenne még akkor sem ha bejön suliba. Ha megtudja hogy valamiből pótló dogát kell írnia, ami a sok hiányzása miatt előfordul, inkább lelép suliból valami kifogással.

2013. nov. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Van és szerelmes vagyok bele. Komolyan. 14f
2013. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%

Van nem viszonyulok hozzájuk sehogy elvannak én is elvagyok mindenkinek jó...

utcsó miért zugtán bele? érdekelne hogy mi vonz egy ilyen emberben te "menő" vagy?

2013. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
4. vagyok. Hát az a lány nagyon visszahúzódó csak 1 barátnője van az osztályba. Annyira aranyos hogy hihetetlen és sokat tudok vele beszélni amit más nem nagyon tud vele. Egy nagyon aranyod és kedves lány csak kicsit nagyon félénk és visszahúzódó.
2013. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%

Én eléggé pörgős, hangos lány vagyok, így az ilyen nyúlbélákkal is megpróbálok kijönni, de egyszerűen nem megy. Ha mellettem ül egy ilyen ember,pl osztálytársam, akkor csak ülünk egymás mellett, esetleg kérdezek valamit, arra válaszol egy szóval aztán már annyira fusztrál a helyzet,hogy inkább elmegyek.

Volt egy srác aki nagyon tetszett ő is eléggé antiszoc volt, de vele kb sikerült elbeszélgetnünk párszor.

2013. nov. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Az osztályban én vagyok a csendes, visszahúzódó lány. Gimnázium első éve. Általánosban rengeteg barátom volt mindenkivel kijöttem. Új közösségbe kerültem, ahol én alapjáraton ki vagyok rekesztve. (Nincs iPhoneom, nem rakom ki mindenemet, tanulok) Mivel vidéki gimnázium ezzel kitűnnek a többiek, én nem tartozom oda, mintha levegő lennék, ennélfogva sokszor be sem járok, ha mégis akkor csöndben elvagyok, senkivel sem beszélek. Órán ha szólítanak akkor nagyon bőbeszédűen elmondom az anyagot, amivel már első héten strébernek lettem mondva. :) 15/L
2013. nov. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
50%
Kettő ilyen is van, még nem pontosan tudom, mi róluk a véleményem. Régebben én is ilyen voltam, csak később nyíltam ki, ezért már ösztönösen szimpatikusak a csöndes emberek, megszokásból :). Igyekszem sokat beszélni velük (már amennyit egy szünetben a sarokban üldögélő lánnyal lehet), hátha jófejek. Soha nem cikiztük őket, jó tanulók, ha kérdezel válaszolnak, nincs okunk nem szeretni őket.
2013. nov. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fültágító válasza:
70%
Nálunk két ilyen ember is volt. Az egyik nagyon visszahúzódó volt, a másik azért beszélgetett egy-két emberrel, de csak a szűk baráti körükkel. A többiek sokszor piszkálták őket, mert antiszocok, meg kívülállók, de komoly bántalmazás, vagy beszólás sosem érte őket. Én nem nagyon foglalkoztam velük, mert megvolt a magam kis rétege, amibe öten-hatan tartoztunk bele, és nem akartam kilógni se, mert én se voltam hű, de menő. Viszont nincs rossz véleményem róluk, talán annyi, hogy nekem furák, mert hallgatagok, és nem szólnak soha egyetlen szót sem. És, még a mellé sem ülnek, akit kedvelnek. Ezt nem értettem soha...
2013. nov. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!