Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 35 éves vagyok és a férjemmel...

35 éves vagyok és a férjemmel szeretkeztünk amikor benyitott a 11 éves lányom nagyon kínos volt mert ő fel van világosítva szexuálisan. Milyen hatással van ez rá? El fogja felejteni? El kéne beszélgetnem vele?

Figyelt kérdés
2008. júl. 11. 09:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én 12 éves voltam amikor ehyszer meghallottam anyuékat...mivel a mellette lévő szobában voltam, és néztem a tv-t. SOHA nem mondtam ezt el neki, és rájöttem hiba volt h nem beszéltem ezt meg akkor vele!!
2008. szept. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%

Sztem nemgáz.


Ennek annyi következménye lesz, hogy majd kb 15-16évesen, a barátnőivel összeröhögnek a hátad mögött.

2008. nov. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
sztem is nehéz lehet neki. ha elbeszélgetsz vele őszintén, akkor feloldhatod ezt. próbáld meg megértetni vele, hogy ez a természetes.
2009. jan. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem láttam anyuékat. Csak hallottam. BRRRRR!!!!!!!!!


L/13

2009. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
velem is volt ilyen, hogy rájuk nyitottam. én fel voltam világosítva rendesen, úgy fogtam fel, hogy gusztustalan, de állítják hogy jó, akkor csinálják kit érdekel? attól függ milyen lelki világa van a lányodnak...
2010. jan. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát az én kiskoromból(5 éves lehettem),annyira emlékszem,hogy egyszer este felkapcsoltam a villanyt,mert vécére akartam menni és nem szóltam anyáméknak..de akkor nem sokat láttam,mert eltakarta a hajam(akkor még hosszú volt!).Meghát fél évvel ezelőtt hallottam őket...na inkább én a gyerekemet úgy szoktatom majd,hogy ne legyen közel a szobája a szobánkhoz..xĐ
2010. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Tizennégy, lány vagyok és engem hidegen hagyna. Persze, ha a lány még nagyon cseperedő ilyen dolgokban, akkor dumáld meg vele. Őszintén, és akkor TALÁN nem lesz kínos. De ne akard rátukmálni, ha azt mondja, oké, akkor valószínűleg oké és nem kínos :)
2013. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!