Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak anyummal?

Mit csináljak anyummal?

Figyelt kérdés

Állandóan azt szartírozza hogy ha elfogy a fa meg fogunk fagyni. Meg hogy nem tudja fizetni sem a gázt, sem a lakást se semmi.. Meg minden tök negatív nekem meg tanulnom kéne mert felvételit szeretnék írni egy elég kemény iskolába. De nem érti meg. Már napok óta azzal nyaggat hogy menjek be apummal a család segítőbe vagy bárhova csak szerezzek neki fát. Mert mivel gyerek vagyok ezért jobban hallgatnak rám meg minden... De szerintem elég jó az anyagi helyzetünk mert "szegények nem vagyunk" csak anyum vár el még többet-többet..

Mit csináljak?



2013. dec. 5. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondd el neki is, talán meg fogja érteni, és kicsit békén hagy a témával. Ezt egyébként sem egy gyereknek kell megoldania, bár persze ha tudsz, akkor segíts nekik, mert elég zord tud lenni a világ. Sok sikert a felvételin!
2013. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!