Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Öcsém kérdezget hogy magyarázz...

Öcsém kérdezget hogy magyarázzam meg neki? többi lent

Figyelt kérdés

Öcsém aki 12éves és már kezd szörösödni ott alul hogy magyarázzam meg neki hogy normális dolog ez meg hogy a fenekén is fog már most ki van akadva hogy tudnám megmagyarázni? hogy ez normális állapot


20/F



2013. dec. 14. 10:01
1 2
 11/12 anonim válasza:
Tényleg furcsa hogy még csak most került elő nálatok ez a téma. Az én fiam is 12 éves, de már rég túl vagyunk ezeken a dolgokon. Kb. 9 évesen kezdett el érdeklődni, és igyekeztem neki elmagyarázni a dolgokat. Őszintén, szégyenérzet nélkül kell válaszolni, hisz ezek természetes dolgok, és akkor biztos bizalommal fordul hozzád, nem mástól tudja meg a sok hülyeséget. Mondjuk az már más kérdés, hogy inkább szerintem a szüleitek dolga lenne felvilágosítani.
2013. dec. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
vegyél neki pörzsölöt tudod milyen jól lehozza
2013. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!